Zmiany w Polbanku i Lukas Banku

Ubiegły tydzień przyniósł zmiany zarówno w Lukas Banku, jak i Polbanku. Otóż Lukas Bank zmienił nazwę  i teraz jest to Credit Agricole. Zaś Polbank stał się bankiem krajowym. Po co o tym pisać? Bowiem owym zmianom towarzyszą i inne, związane z oferowanymi produktami. Obie instytucje finansowe postanowiły zawlaczyć o kredytobiorców i wprowadziły do oferty promocje na kredyty hipoteczne. Klienci Lukas Banku już od jakiegoś czasu byli przyzwyczajani do zmiany wizerunku oraz nazwy banku. Bank pokusił się nawet o stosowne reklamy. Ze zmianą nazwy wiążą się i inne zmiany.

Otóż bank ten planuje przywiązać do siebie nowych klientów, do 2014 roku chce otworzyć 300 tys. nowych kont. Bank chce na chwilę obecną przyciągnąć młodych, którym proponuje darmowe konto osobiste, z możliwością wypłaty pieniędzy z ponad 3 tysięcy bankomatów bez prowizji. Do tego będą oni mieć limit w koncie w kwocie 500 złotych, zaciągnąć pożyczkę na sfinansowanie kursu na prawo jazdy.O zmianach dotyczących Polbanku było głośno w zeszłym tygodniu, bowiem stał on się bankiem krajowym, co oznacza, że podlega nadzorowi KNF a ulokowane w nim środki finansowe są objęte gwarancjami BFG.

Dodaj komentarz

*

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Nordea promuje kredyt hipoteczny z niską marżą

Nordea Bank reklamuje kredyt hipoteczny. Nie jest to produkt nowy lecz ulepszony, charakteryzuje się bowiem niższą marżą. Jest ona równa...

Zamknij