Zadzwoń na infolinie

INFOLINIA TYLKO W SPRAWIE KREDYTÓW SAMOCHODOWYCH
Prosimy nie dzwonić w innych sprawach

Nasza infolinia obsługiwana jest przez doświadczonych i wykwalifikowanych doradców finansowych, którzy zawsze starają się znaleźć najlepszą ofertę finansową na kredyt samochodowy i załatwić sprawę „od ręki”.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku
w godzinach od 9 do 16.

Poniższe numery telefonów dotyczą tylko kredytów samochodowych

Z telefonów stacjonarnych prosimy dzwonić na 801 000 953

Z telefonów komórkowych prosimy dzwonić na 503 005 110

Jeśli nie możesz w danej chwili dodzwonić się do nas z powodu zbyt dużej ilości dzwoniących to zostaw kontakt do siebie wypełniając odpowiedni formularz w zakładce „formularz kontaktowy”.

Odpiszemy lub oddzwonimy w najszybszym możliwym terminie.

Banknet

Pośrednictwo kredytowe. Kredyty samochodowe, chwilówki

Łokietka 2/1
Szczecin,
Zachodniopomorskie

Phone: 91 3508408

8 komentarzy do “Zadzwoń na infolinie”

 1. 1kwietnia chcę otworzyc firmę.Pracuję za najniższe wynagrodzenie i mam rentę inwal.To co zarabiam to,,z łapy do papy,,Ten krok to jakaś szansa na lepsze pieniądze lub… ale jestem dobrej myśli.Potrzebuję na start gotówki,ale nie na pędzel,wiadro i drabinę tylko więcej.
  Czekam na oferte pomocy.

  Odpowiedz
 2. Witam Potrzebuje gotowki na interes życia , zwrot po 80 dniach od pożyczki, nie ważne ile , może być nawet pod zastaw samochodu ale potrzebuje jak najszybciej pozdrawiam

  Odpowiedz
 3. Jakie dane powinienem przygotować do rozmowy telefonicznej z konsultantem? Nie chciałbym szukać czegoś w papierach trzymając słuchawkę przy uchu. Czy oni pytają o jakieś informacje, których mogę nie mieć pod ręką? Czy tylko o ogólne rzeczy?

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

*