Województwo Pomorskie – kredyty samochodowe, hipoteczne, leasing

Kim jesteśmy? – Biurem pośrednictwa finansowego. Na finansowym rynku działamy od dziesięciu lat. Dla nas najważniejszy jest klient, a nie jego adres zamieszkania, dlatego też dojeżdżamy w każde miejsce, bez względu na to jak bardzo oddalone jest od naszej głównej siedziby, która to mieści się w Szczecinie.

Zajmujemy się doradztwem w zakresie produktów kredytowych. Jeśli potrzebujesz pieniędzy na kupno samochodu, albo poważnie zastanawiasz się nad leasingiem to doskonale trafiłeś. Skontaktuj się z nami i umów na spotkanie z doradcą kredytowym. Pomożemy Ci dostać pożyczkę na samochód osobowy – nowy lub używany. Specjalizujemy się w:

– kredytach samochodowych bez zaświadczeń z US i ZUS
– pożyczkach na samochód na oświadczenie o dochodach i nie zaleganiu w urzędzie skarbowym i ZUS
– kredytach samochodowych na uproszczonych zasadach
– Kredyt pod zastaw samochodu

Jeśli i owszem myślisz o samochodzie, jednakże nie osobowym lecz ciężarowym, albo o ciągniku siodłowym, wiedz, że i pożyczki na nie mamy w swojej ofercie:

– kredyt na samochód ciężarowy na uproszczonych zasadach
– kredyt na ciągnik siodłowy na oświadczenie o zarobkach i bez zaświadczeń

Termin leasing również nie jest nam obcy. Chcesz dowiedzieć się więcej o tej formie finansowania? Nie wiesz jaki leasing wybrać i gdzie? Zdaj się na naszą pomoc. Wyszukamy dla Ciebie najlepszą ofertę dotyczącą finansowania w zakresie leasingów finansowych oraz operacyjnych. Klientom możemy zaoferować produkty leasingowe, które mogą otrzymać na uproszczonych zasadach, czyli bez zaświadczeń, albo biorąc pod uwagę jedynie oświadczenie przyszłego leasingobiorcy. Doradzimy i zapewnimy fachową pomoc w staraniach o:

– leasing maszyn i urządzeń produkcyjnych
– leasing na maszyny budowlane
– leasing samochodów ciężarowych
– leasing na ciągniki siodłowe
– leasing sprzętu medycznego
– leasing samochodów osobowych

W naszej ofercie znajdują się również atrakcyjne kredyty hipoteczne. Z uwagi an fakt, że jest to ogromne zobowiązanie finansowe, które należy spłacać przez kilkanaście lat, warto zdać się na profesjonalistę, który podpowie na co zwracać uwagę podczas wyboru najlepszej oferty, przeprowadzi nas przez cały proces kredytowy, czy też wyjaśni wszystkie kruczki, haczyki zawarte w umowie.Szukasz dobrego kredytu hipotecznego i nie chcesz mieć na głowie wszystkich formalności? Zdaj się na nas, znajdziemy dla Ciebie najlepszy w danym momencie:

– kredyt hipoteczny na zakup mieszkania
– kredyty hipoteczne na budowę domu
– kredyt hipoteczny na zakup działki budowlanej
– kredyt hipoteczny na zakup dowolnej nieruchomości

Zapewniamy Ci fachową pomoc – doradzimy najlepszy produkt finansowy, przeprowadzimy przez cały proces kredytowy, wyjaśnimy wszystkie nieznane terminy, tak, żeby całość jawiła się w sposób przejrzysty. Skontaktuj się z nami, jeśli szukasz sposobu na to, żeby jak najtaniej sfinansować zaplanowane inwestycje – SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

W województwie pomorskim działamy na terenie takich miast jak:

Bytów, Miastko, Brusy, Chojnice, Czersk, Czarne, Człuchów, Debrzno, Pruszcz Gdański, Kartuzy, Żukowo, Kościerzyna, Kwidzyn, Prabuty, Lębork, Łeba, Malbork, Nowy Staw, Krynica Morska, Nowy Dwór Gdański, Hel, Jastarnia, Puck, Władysławowo, Kępice, Ustka, Słupsk, Czarna Woda, Skarszewy, Skórcz, Starogard Gdański, Dzierzgoń, Sztum, Gniew, Pelplin, Tczew, Reda, Rumia, Wejherowo, Gdańsk, Gdynia, Sopot.

Dodaj komentarz

*

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress