Vivus, opinia o promocji darmowej pożyczki

Vivus niedawno zaoferował pierwszą pożyczkę do 3 tys. zł na okres do 60 dni. Jest to nowa promocja, która prawdopodobnie będzie ograniczona czasowo, ponieważ w firmie tej już wcześniej pojawiały się takie oferty dla pierwszej darmowej pożyczki, ale dotyczyły mniejszej kwoty.

Firma Vivus zdecydowanie stara się utrzymać pozycję lidera na rynku pożyczek internetowych. Można rzecz, że nawet nie tylko wśród pożyczek udzielanych przez Internet. Dzisiaj konkurencja na tym rynku jest tak duża, że firmy prześcigają się w przyciąganiu nowych klientów za pomocą darmowych pożyczek udzielanych w pewnym sensie na zachętę. Może nie będziemy się rozwodzić nad tym ile kosztują te pożyczki poza promocją, bo mimo, że Vivus jest jedną z najtańszych firm, to i tak za taką pożyczkę w normalnych warunkach zapłacimy sporo. Przy czym oferta pierwszej darmowej pożyczki w Vivusie prawie zawsze jest najlepszą w swojej grupie. Nawet jak jakaś inna firma zaoferuje wyższą kwotę dla pierwszej darmowej pożyczki, to Vivus i tak zaraz podniesie. To duża firma z dużymi możliwościami.

Jeśli chodzi o opinie to są zróżnicowane jak w przypadku wszystkich tego typu firm. Ogólnie można powiedzieć, że Vivus jak na firmę pożyczkową ma względnie dobrą opinię. Mimo to wszystkie tego typu firmy niespecjalnie wzbudzają zaufanie z wiadomych przyczyn – wysokie koszty, odsetki, windykacje itp. Jednak jak ktoś jest skrupulatny w spłacaniu, to może w ten sposób pożyczyć pieniądze całkowicie za darmo. W przypadku tej promocji nie ma żadnych ukrytych kosztów pod warunkiem, że spłacimy taką pożyczkę w terminie i oczywiście jesteśmy nowym klientem. By nie być gołosłownym powołamy się na inną opinię: Czy pierwsza pożyczka w Vivus jest za darmo pochodzącą z bloga z opiniami o pożyczkach Antyhaczyk. Vivus otrzymał tam bardzo dobrą recenzję tej pierwszej darmowej pożyczki. Podobno jako jedna z niewielu firm daje takie kwoty jak w reklamach, podczas gdy inne firmy często odrzucają wnioski o wysokie kwoty, często proponując w zamian mniejsze.

Promocja ta jest trochę nietypowa, bo aby z niej skorzystać należy najpierw jako nowy klient wziąć pożyczkę na 30 dni, a następnie spłacić połowę w tym czasie, po czym Vivus za darmo przedłuży nam spłatę na kolejne 30 dni. Tym samym w ramach tej promocji możemy uzyskać najwyższą kwotę pierwszej darmowej pożyczki na praktycznie najdłuższy okres na rynku, bo większość w ramach takich promocji daje 30 dni. Tylko nieliczne jak konkurencyjna Wonga dają 60 dni, ale za to w Wonga możemy pożyczyć jako nowy klient za 10 kwotę do 1500 zł na 60 dni. Poza tym wiele osób twierdzi, że i tak zaproponują nam mniejszą niż te reklamowane 1500 zł. Jedyną firmą jaka oferuje dłuższy okres spłaty dla pierwszej darmowej pożyczki jest InCredit – gdzie mamy 61 dni, ale jest to tylko 1 dzień różnicy, a kwota maksymalna to 2000 zł i również wnioskując o taką kwotę jako nowy klient, prawdopodobnie zostanie nam zaproponowana znacznie mniejsza. Także Vivus w tej kwestii jest zdecydowanym liderem na rynku.

1 komentarz do “Vivus, opinia o promocji darmowej pożyczki”

  1. Jak komuś braknie raz i ma stałą pensje, wie że spłaci, to może i da się tak poratować, ale na normalne pożyczanie to zdecydowanie lepiej wychodzi kredyt w banku. Nie jest za darmo, ale jak potrzebny jest dłuższy okres spłaty to wychodzi o wiele korzystniej.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

*