Prawdziwe kredyty samochodowe bez zaświadczeń

Od pewnego czasu na międzybankowym rynku bardzo popularne stały się kredyty finansujące zakup samochodu. Bank wręcz prześcigają się w konkurencyjnych ofertach kredytów samochodowych. Jeszcze do niedawna kredyt samochodowy kojarzył się z wieloma formalnościami i długim okresem oczekiwania na decyzję kredytową. Teraz sporo banków udziela kredytów bez zaświadczeń o dochodach. Są to tak zwane kredyty udzielane na uproszczonych zasadach i właśnie z tego powodu cieszą się dużym zainteresowaniem.

Jednym z takich banków, który oferuje kredyt samochodowy bez zaświadczeń jest Santander Consumer Bank. Kredyt na samochód w tym banku to szybka i prosta droga, aby spełnić swoje marzenie. Bank kredytuje zakup nie tylko samochodów ale również motocykli, quadów, skuterów oraz motorowerów. Kredyt udzielony jest na prostych zasadach.

Wyślij WNIOSEK o kredyt na samochód bez zaświadczeń

Na kredyt w Santander Banku możemy kupić zarówno samochód nowy jak i używany. Może być to pojazd sprowadzony z zagranicy lub też kupiony u nas w kraju. Bank oferuje stosunkowo korzystne oprocentowanie oraz bardzo dogodny okres spłaty kredytu. Klient może wybrać jak długo chce spłacać kredyt i kiedy ma nastąpić pierwsza spłata. Maksymalny okres kredytowania to 96 miesięcy.

Bank akceptuje wszystkie źródła dochodu z kraju i z zagranicy. Przy podpisywaniu umowy kredytowej nie potrzebne są żadnego dokumenty potwierdzające nasze dochody. Ażeby skorzystać z oferty kredytu wystarczy wypełnić oświadczenie o dochodach. Bank nie wymaga wpłaty własnej. Wszystkie koszty związane z zakupem auta mogą być pokryte z kredytu.

samochodyTo co najciekawsze dla wielu klientów, to fakt, że Santander Bank finansuje zakup pojazdów w salonach samochodowych, w komisach oraz bezpośrednio od osoby fizycznej. Dziś, kiedy rynek samochodów używanych jest tak prężny, zakup w tym sektorze dzięki kredytowi bez zaświadczeń staje się bardzo atrakcyjną możliwością. Klient może również skorzystać z pełnego zakresu ochrony ubezpieczeniowej. Kredytobiorcami mogą być zarówno osoby fizyczne jak i osoby prowadzące działalność gospodarczą oraz spółki prawa handlowego. Aby móc skorzystać z oferty kredytu w tym banku należy jednak posiadać zdolność kredytową oraz zabezpieczenie kredytu.

M

6 komentarzy do wpisu „Prawdziwe kredyty samochodowe bez zaświadczeń

  1. Czy rzeczywiście jest tutaj możliwy kredyt na używany samochód bez zaświadczeń o zarobkach? Pracuję za granicą i nie jestem w stanie dostarczyć zaświadczenia o dochodach. Chcę sobie przywieźć 3 letniego mercedesa E klasa (2008 rok) i potrzebuję pilnej pożyczki 70 tys. zł. W Polsce mieszkam w Szczecinie i jeśli macie dla mnie ofertę to czekam na kontakt. Tak jak wspomniałem interesuje mnie kredyt samochodowy dla osób bez umowy o pracę dla pracujących za granicą, a dokładnie w Niemczech.

  2. Ja natomiast potrzebuję pilnie kredyt samochodowy bez zaświadczeń na działalność gospodarczą. Mam swoją firmę i lekko zalegam w urzędzie skarbowym oraz w zus i dlatego właśnie szukam gdzie znaleźć najlepszy kredyt na samochód bez zaświadczenia na firmę. Słyszałam, że takie oferty to już dzisiaj codzienność jednak ja szukam gdzie znaleźć najlepszą dla firmy. Pozdrawiam i czekam na informacje, Marzena z Poznania.

  3. Rozumiem, że nie ma znaczenia skąd wyśle powyższy wniosek kredytowy?pewnie konsultant Santander Banku odezwie się potem i zaproponuje jakieś spotkanie

  4. Witam.Rozwazamy kupno auta..Mąz pracuje w Niemczech -legalnie. Proszę o informację jak przebiega cała procedura,jakie dokumenty ma przedstawic.

  5. Mam podobne pytanie jak osoba, która pisała wcześniej. Po wypełnieniu formularza kontaktuje się ze mną osoba, która spotyka się ze mną w moim miejscu zamieszkania, a nie w mieście położonym na drugim końcu Polski?

  6. Kredyty samochodowe obecnie to zupełnie powszednia sprawa. Ilość ofert w tym sektorze może naprawdę przyprawić o ból głowy nawet osoby biegłe w temacie. Szczególnie aktywne są banki i parabanki w zakresie finansowania samochodów używanych. Normalką są kredyty bez zaświadczeń, czy na oświadczenie.
    Osobiście radzę zachować spokój, porównać dwie, trzy oferty i wybrać najtańszą. Dziś trzeba niezwykle uważać na wysokość odsetek.

Dodaj komentarz

*

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Tanie kredyty samochodowe na oświadczenie

Szukasz dogodnego kredytu na zakup nowego auta? Nie wiesz, który bank oferuje najlepsze warunki? Przerażają Ciebie formalności związane z kredytem?...

Zamknij