Prawdziwe kredyty samochodowe bez zaświadczeń

Od pewnego czasu na międzybankowym rynku bardzo popularne stały się kredyty finansujące zakup samochodu. Bank wręcz prześcigają się w konkurencyjnych ofertach kredytów samochodowych. Jeszcze do niedawna kredyt samochodowy kojarzył się z wieloma formalnościami i długim okresem oczekiwania na decyzję kredytową. Teraz sporo banków udziela kredytów bez zaświadczeń o dochodach. Są to tak zwane kredyty udzielane na uproszczonych zasadach i właśnie z tego powodu cieszą się dużym zainteresowaniem.

Jednym z takich banków, który oferuje kredyt samochodowy bez zaświadczeń jest Santander Consumer Bank. Kredyt na samochód w tym banku to szybka i prosta droga, aby spełnić swoje marzenie. Bank kredytuje zakup nie tylko samochodów ale również motocykli, quadów, skuterów oraz motorowerów. Kredyt udzielony jest na prostych zasadach.

Wyślij WNIOSEK o kredyt na samochód bez zaświadczeń

Na kredyt w Santander Banku możemy kupić zarówno samochód nowy jak i używany. Może być to pojazd sprowadzony z zagranicy lub też kupiony u nas w kraju. Bank oferuje stosunkowo korzystne oprocentowanie oraz bardzo dogodny okres spłaty kredytu. Klient może wybrać jak długo chce spłacać kredyt i kiedy ma nastąpić pierwsza spłata. Maksymalny okres kredytowania to 96 miesięcy.

Bank akceptuje wszystkie źródła dochodu z kraju i z zagranicy. Przy podpisywaniu umowy kredytowej nie potrzebne są żadnego dokumenty potwierdzające nasze dochody. Ażeby skorzystać z oferty kredytu wystarczy wypełnić oświadczenie o dochodach. Bank nie wymaga wpłaty własnej. Wszystkie koszty związane z zakupem auta mogą być pokryte z kredytu.

samochodyTo co najciekawsze dla wielu klientów, to fakt, że Santander Bank finansuje zakup pojazdów w salonach samochodowych, w komisach oraz bezpośrednio od osoby fizycznej. Dziś, kiedy rynek samochodów używanych jest tak prężny, zakup w tym sektorze dzięki kredytowi bez zaświadczeń staje się bardzo atrakcyjną możliwością. Klient może również skorzystać z pełnego zakresu ochrony ubezpieczeniowej. Kredytobiorcami mogą być zarówno osoby fizyczne jak i osoby prowadzące działalność gospodarczą oraz spółki prawa handlowego. Aby móc skorzystać z oferty kredytu w tym banku należy jednak posiadać zdolność kredytową oraz zabezpieczenie kredytu.

M

6 komentarzy do “Prawdziwe kredyty samochodowe bez zaświadczeń”

 1. Czy rzeczywiście jest tutaj możliwy kredyt na używany samochód bez zaświadczeń o zarobkach? Pracuję za granicą i nie jestem w stanie dostarczyć zaświadczenia o dochodach. Chcę sobie przywieźć 3 letniego mercedesa E klasa (2008 rok) i potrzebuję pilnej pożyczki 70 tys. zł. W Polsce mieszkam w Szczecinie i jeśli macie dla mnie ofertę to czekam na kontakt. Tak jak wspomniałem interesuje mnie kredyt samochodowy dla osób bez umowy o pracę dla pracujących za granicą, a dokładnie w Niemczech.

  Odpowiedz
 2. Ja natomiast potrzebuję pilnie kredyt samochodowy bez zaświadczeń na działalność gospodarczą. Mam swoją firmę i lekko zalegam w urzędzie skarbowym oraz w zus i dlatego właśnie szukam gdzie znaleźć najlepszy kredyt na samochód bez zaświadczenia na firmę. Słyszałam, że takie oferty to już dzisiaj codzienność jednak ja szukam gdzie znaleźć najlepszą dla firmy. Pozdrawiam i czekam na informacje, Marzena z Poznania.

  Odpowiedz
 3. Rozumiem, że nie ma znaczenia skąd wyśle powyższy wniosek kredytowy?pewnie konsultant Santander Banku odezwie się potem i zaproponuje jakieś spotkanie

  Odpowiedz
 4. Witam.Rozwazamy kupno auta..Mąz pracuje w Niemczech -legalnie. Proszę o informację jak przebiega cała procedura,jakie dokumenty ma przedstawic.

  Odpowiedz
 5. Mam podobne pytanie jak osoba, która pisała wcześniej. Po wypełnieniu formularza kontaktuje się ze mną osoba, która spotyka się ze mną w moim miejscu zamieszkania, a nie w mieście położonym na drugim końcu Polski?

  Odpowiedz
 6. Kredyty samochodowe obecnie to zupełnie powszednia sprawa. Ilość ofert w tym sektorze może naprawdę przyprawić o ból głowy nawet osoby biegłe w temacie. Szczególnie aktywne są banki i parabanki w zakresie finansowania samochodów używanych. Normalką są kredyty bez zaświadczeń, czy na oświadczenie.
  Osobiście radzę zachować spokój, porównać dwie, trzy oferty i wybrać najtańszą. Dziś trzeba niezwykle uważać na wysokość odsetek.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

*

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress