Tani kredyt samochodowy

Nieodzownym elementem każdego gospodarstwa domowego jest samochód. Sęk w tym,iż nie każdego stać na taki wydatek w Polsce. Dlatego utrzymuje się ciągle tendencja do brania przez nasze społeczeństwo kredytów samochodowych.

Złóż WNIOSEK o tani kredyt na zakup własnego auta

Ofertę kredytowania zakupu wymarzonego auta posiadają prawie wszystkie instytucje finansowe w rodzimym sektorze bankowym. Wystarczy dobrze poszukać i znaleźć dla siebie optymalne rozwiązanie.

Często na rynku pojawiają się atrakcyjne promocje kredytów samochodowych. Postanowiliśmy przedstawić Państwu aktualnie najtańszy kredyt samochodowy na polskim rynku. Taką ofertę spotkamy w Volkswagen Banku.

Kredyt samochodowy w Volkswagen Banku:

10 procentowy wkład własny
oprocentowanie jedynie 3,99 proc.
prowizja ok. 5 proc.
decyzja kredytowa w 1,5 godziny
na nowe i używane auta
niski łączny koszt kredytowania w porównaniu z innymi bankami

2 komentarze do “Tani kredyt samochodowy”

  1. Mieszkam i prowadze firmę w Poznaniu. Znalazłam sobie takiego małego Peugeot 207 i chcę wziąć jakiś tani kredyt na samochód. Szukam kredytu żeby był szybko i tanio 🙂

    Odpowiedz
  2. do końca nie wiem czy można kupić peugeota za pieniądze z tego kredytu ale patrząc na oprocentowanie to nie można przejść obojętnie obok oferty Volkswagen Banku!wyśle powyższy formularz to może dowiem się czegoś więcej….

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

*

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress