kokos.pl – szybka pożyczka prywatna

Kokos.pl jest jednym z pierwszych i największych serwisów internetowych oferujących social lending. Pożyczki społecznościowe bo tak nazwa ta brzmi po polski, to bardzo młody produkt na naszym rynku. Jeszcze wiele osób nie wie co one tak naprawdę oznaczają. Pomimo że w internecie aż roi się do for tematycznych i witryn specjalistycznych, oferujących social lending nikt naprawdę nie wie na czym one polegają.

Pożyczko społecznościowe to jak nazwa wskazuje pożyczki udzielane pomiędzy prywatnymi osobami. W pożyczkach takich nie bierze udział bank ani żadna firma pożyczkowa. Pożyczki są udzielane na zasadach, które akceptują obie strony. W przypadku pożyczek społecznościowych zawsze istnieją dwie strony. Jedną z nich są inwestorzy, którzy zarabiają na udzielaniu pożyczek. Drugą stronę stanowią pożyczkobiorcy, którzy mogą skorzystać z odpłatnego wsparcia finansowego.

W serwisie Kokos.pl nie ma z góry ustalonych reguł, na których są udzielane pożyczki. Jedna pożyczka oferowana przez jednego inwestora może kosztować pożyczkobiorcę 10% , inna 24%. Jedynym warunkiem jest to by warunki pożyczki zaakceptował pożyczkobiorca. Kokos.pl stanowi tak jak by giełdę ogłoszeń osób, które chcą pożyczyć komuś pieniądze i tych którzy sami tych pieniędzy potrzebują. Serwis sprawuje jedynie rolę nadzorcy. Ażeby móc skorzystać z oferty pożyczek w serwisie, należy się zarejestrować.

Pożyczki w Kokos.pl są idealnym rozwiązaniem dla osób, które do tej pory były dosyłane z banków z kwitkiem z powodu negatywnej historii kredytowej. Kokos.pl nie korzysta z żadnych baz danych dłużników ani BIK, dlatego też na pożyczkę ma szanse każdy. Istnieją pewne ograniczenie co do kwoty pożyczki. Osoby, które pierwszy raz korzystają z serwisu mogą liczyć na pożyczkę w maksymalnej kwocie do 1000 zł. Stali użytkownicy serwisu mogą starać się już o pożyczkę w wysokości 25 tysięcy złotych. Ograniczenia również dotyczą wieku użytkowników oraz ich pochodzenia. Użytkownikami mogą być tylko obywatele polscy oraz osoby pełnoletnie.

2 komentarze do “kokos.pl – szybka pożyczka prywatna”

Dodaj komentarz

*

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress