Szybka pożyczka pozabankowa bez bik w Provident

Masz problemy z otrzymaniem pożyczki w banku? Pomyśl o pożyczce w parabanku. Jedną z bardziej znanych firm oferujących pożyczki dla osób zadłużonych jest Provident. Provident to międzynarodowa firma specjalizująca się w szybkich pożyczkach. Pożyczki udzielane są na podstawie dowodu osobistego. Firma nie wymaga żadnych dodatkowych zabezpieczeń ani poręczeń.

Na pożyczkę w Providencie może liczyć każdy, kto ma ukończone 18 lat i jest obywatelem Polski.Firma wymaga również by pożyczkobiorca posiadał stałe źródła dochodu. Nie ma jedna żadnych ograniczeń co do ich wielkości ani tytułu z jakiego są przyznawane. Pożyczkobiorca spłaca pożyczkę w ratach tygodniowych za pośrednictwem przedstawiciela firmy pożyczkowej. Wysokość raty klient ustala sam. Minimalna wysokość raty może wynosi 15 zł. Maksymalnie ratą może wynieść 180 zł.

Jednak to co łatwo dostępne niestety kosztuje. Pożyczki udzielane wszystkim są obarczone dużym ryzykiem. Dlatego też firmy pożyczkowe muszą rekompensować sobie ryzyko wysokim oprocentowanie swoich pożyczek. Według informacji na stronie pożyczki są średnio oprocentowane na poziomie 48%. Niestety do tego trzeba jeszcze doliczyć koszty monitów oraz wizyt domowych. Wizyty domowe mogą kosztować nawet 3 tysiące złotych. W przypadku pożyczki na 3 tysiące złotych, koszty wizyt domowych to prawie 1500 zł. Drugie tyle wynoszą koszty udzielenia pożyczki w rezultacie klient musi oddać ponad 6 tysięcy złotych. Oczywiście termin spłaty pożyczki tak jak w innych firmach pożyczkowych można przedłużyć, jednak należy pamiętać, że to również kosztuje.

Klienci Providenta to zazwyczaj osoby, które na swoim koncie mają już kilka kredytów w banku. Są oni wykluczeni finansowo przez banki. Dla nich praktycznie nie istnieją. Dlatego tez ich jedyną nadzieją pozostają firmy pożyczkowe. Niestety wśród uczciwych pożyczkobiorców znajdą się również oszuści, którzy już w momencie zaciągania pożyczki nie zamierzają ich potem spłacić. Dlatego też osoby, które rzetelnie spłacają pożyczkę muszą liczyć się z tym, że to one poniosą koszty związane z niewypłacalnością pozostałych dłużników. Szacuje się, że na 10 udzielonych pożyczek tylko 6 z nich jest spłacanych zgodnie z umową.

1 komentarz do “Szybka pożyczka pozabankowa bez bik w Provident”

  1. Niestety zraziłem się do Providenta, gdy okazało się, że spłaciłem prawie drugie tyle. Niestety biorąc u nich pożyczkę trzeba liczyć się z wysokim haraczem. Jednak z drugiej strony osoby, które nie mają już zdolności kredytowej lub mają nieciekawą historię kredytową, mają szansę na otrzymanie pożyczki, co w banku jest już raczej niemożliwe. Ale nie ma nic za darmo…

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

*

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress