Santander Consumer Multirent Leasing

Jest to spółka odpowiedzialna za świadczenie usług leasingowych w zakresie finansowania pojazdów osobowych i dostawczych. Santander Consumer Multirent swoje działania kieruje głównie do podmiotów z sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Sprawdź tutaj i znajdź NAJLEPSZY LEASING W SANTANDER CONSUMER

Konkurencja na rynku usług leasingowych wymaga od instytucji finansowych innowacyjności w obszarze ofert. Dzisiejszy klient nie oczekuje jedynie wsparcia finansowego. Ważne są dla niego usługi posprzedażowe oraz doradcze przez cały okres trwania umowy. Dlatego Santander Consumer Multirent postanowił uruchomić całodobowe Centrum Likwidacji Szkód(komunikacyjnych). Można powiedzieć, iż ta spółka koncentruje się na oferowaniu kompleksowych rozwiązaniach leasingowych.

Oferta Santander Leasing:

Leasing na samochód Santander

Podstawowa oferta wzbogacona jest między innymi o ubezpieczenie komunikacyjne i usługi assistance. Produkty tej spółki leasingowej można znaleźć w u dealerów samochodowych współpracujących z Santander Consumer, a także tradycyjnie w placówkach bankowych lub u mobilnych doradców.

2 komentarze do “Santander Consumer Multirent Leasing”

  1. Zdecydowanie odradzam. Firma nastawiona na maksymalizację swoich zysków , nawet za pomocą zmyślnie skonstruowanych zapisów umowy leasingowej. Bardzo często podnosi opłaty o 100%. Bardzo niefachowa obsługa w biurze obsługi klienta. Lekceważą drugą stronę umowy.

    Odpowiedz
  2. Potrzebuję do firmy 3 małe samochody dla przedstawicieli handlowych. Wstępnie wybrana marka to Toyota Yaris. Ponieważ samochody będę potrzebował maksymalnie w styczniu chcę skorzystać z przecen i wyprzedaży modeli 2012. DO tej pory muszę znaleźć najtańszy leasing.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

*

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress