Refinansowanie kosztów zakupu samochodu w Getin Banku

Nie zawsze szybki kredyt gotówkowy jest dobrym rozwiązaniem sytuacji, w której brakuje nam pieniędzy. Kosztem ułatwionej procedury przyznawania kredytu jest bardzo wysoka stawka oprocentowania pożyczonego obcego kapitału. Alternatywą kredytu gotówkowego może być refinansowanie na przykład kosztów zakupu samochodu. Zasady tego produktu to pochodne warunków standardowego kredytu samochodowego.

Złóż WNIOSEK o refinansowanie kosztów zakupu auta w Getin Banku

W ramach refinansowania pojazdu, zabezpieczeniem dla banku jest częściowe przewłaszczenie pojazdu. Tutaj pieniądze z kredytu przekazywane są na rzecz właściciela pojazdu, który zobligowany jest do regulowania miesięcznych rat. W Getin Banku decyzję kredytową można uzyskać w ciągu paru godzin. Najważniejsze jest to, że bank nie stawia ograniczeń w zakresie wieku pojazdu-samochód może być zarówno nowy jak i używany.


Szczegóły refinansowania kosztów zakupu samochodu w Getin Banku:

– kredytowanie do 100 procent wartości samochodu
– ubezpieczenie AC/OC/NNW
– okres kredytowania do 120 miesięcy(nowe auta)
– okres kredytowania do 96 miesięcy(auta używane)
– dodatkowo bank finansuje koszty prowizji oraz ubezpieczenia

2 komentarze do “Refinansowanie kosztów zakupu samochodu w Getin Banku”

  1. Będę chyba zmuszona skorzystać z tego typu oferty. Rok temu kupiłam samochód dzięki łatwo dostępnemu kredytowi, jednak nie dość, że rata okazała się z czasem zbyt wysoka, to jeszcze po przeliczeniu kosztów kredytu, doszłam do wniosku że przepłacam. Pora więc zacząć działać…

    Odpowiedz
  2. Mam roczny BMW 320. Samochód jest mój. Potrzebuję dostać 10000zł pożyczki na rok czasu. Myślę, że w zastaw wystarczy to auto. Szukam nie koniecznie ofert bankowych, może być także prywatny inwestor. Czekam na informacje na maila.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

*

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress