Promocja na kredyty hipoteczne w Banku Pocztowym

Najwidoczniej promocja dotycząca kredytu hipotecznego w Banku Pocztowym przyniosła oczekiwane rezultaty, bowiem bank zdecydował sie na jej przedłużenie. O jaką promocję chodzi? Otóż kredyt hipoteczny w Banku Pocztowym można zaciągnąć bez żadnego wkładu własnego. Wówczas wysokość marży będzie kształtowała się na poziomie 1,25%. Co więcej przyszły kredytobiorca nie poniesie kosztów związanych z prowizją od udzielonej kwoty.

Wypełnij wniosek o kredyt hipoteczny – znajdziemy najlepszą ofertę na rynku

Promocja dotyczy również kredytów zaciąganych w programie rządowym ‚Rodzina na swoim’. Warto również dodać, że z najnowszych rankingów jasno wynika, iż Bank Pocztowy dość przychylnie oblicza zdolność kredytową swoich klientów.

Z kredytu hipotecznego na tak dobrych, promocyjnych warunkach może skorzystać klient, który zdecyduje się na założenie konta osobistego w Banku Pocztowym. Jednakże może on wybrać takie, które prowadzone jest bezpłatnie, czyli Pocztowe Konto Standard lub Konto Nestor. Na tym nie koniec warunków, które stawia przez przyszłymi kredytobiorcami bank. Otóż na owe konto, co miesiąc, musi wpływać gotówka w kwocie nie niższej niż 1500 zł. Niezbędne jest również podpisanie umowy na kartę kredytową, debetową, albo ubezpieczenie kredytu.

Dodaj komentarz

*

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Jak banki obliczają zdolność kredytową

Każdy kto zastanawiał się kiedykolwiek nad kupnem mieszkania czy innej nieruchomości z pewnością spotkał się z terminem zdolność kredytowa.

Zamknij