Promocja na kredyt hipoteczny „Własny kąt” w PKO BP

PKO BP obniża marżę kredytu hipotecznego, żeby przyciągnąć do siebie jak największą rzeszę kredytobiorców. Promocja związana jest z kredytem o wdzięcznej nazwie Własny Kąt, który zaciąga się w polskiej walucie. Marża przez rok jest równa 1,1%. Jednakże żeby skorzystać z promocji trzeba spełnić pewne wymagania, między innymi należy być klientem banku, albo otworzyć w nim konto, co więcej tzreba podpisać umowę dotyczącą karty kredytowej, ubezpieczyć się na wypadek utraty pracy hospitalizacji na okres 4 lat.

Wyślij wniosek kredytowy i sprawdź jakie mamy promocje na kredyty hipoteczne

PKO BP oferuje promocję jednakże nie powala ona na kolana tych, którzy dobrze znają produkty innych banków. Oni też doskonale zdają sobie sprawę z tego, że można znaleźć kredyt hipoteczny charakteryzujący się niższą marżą, niewielką prowizją i oprocentowaniem, czyli po prostu korzystniejszy od tego, który proponuje PKO BP. Bo czy spełnienie wymagań stawianych przez bank naprawdę sie opłaca?

Przez rok zaoszczędzi się niewiele, podczas gdy są banki, które przy takich samych wymogach są w stanie zaproponować kredytobiorcom naprawdę korzystną ofertę. Najlepsze kredyty hipoteczne w chwili obecnej znaleźć można w BNP Paribas, ING Banku Śląskim, Nordea Banku, Deutsche Banku czy DNB Nord.

Dodaj komentarz

*

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Promocja na kredyty hipoteczne w Banku Pocztowym

Najwidoczniej promocja dotycząca kredytu hipotecznego w Banku Pocztowym przyniosła oczekiwane rezultaty, bowiem bank zdecydował sie na jej przedłużenie.

Zamknij