Pożyczki pod zastaw rejestracyjny samochodu

Pożyczka pod zastaw rejestracyjny samochodu – oferta Fiolet Partners. Jest to ciekawe rozwiązanie dla właścicieli samochodów.

Złóż WNIOSEK o kredyt pod zastaw rejestracyjny auta

Niezbędnym warunkiem jest to aby dany pojazd był zarejestrowany na wnioskodawcę kredytu. Najprościej mówiąc pożyczka pod zastaw rejestrowy samochodu to swego rodzaju refinansowanie, odzyskiwanie wcześniej poniesionych wydatków na wymarzone auto. Przy udzielaniu kredytu, instytucja finansowa ustanawia na pojeździe tzw. zastaw rejestracyjny. W zastawie rejestracyjnym pod uwagę brane są samochody osobowe, auta ciężarowe do 3,5 t, autobusy oraz ciągniki rolnicze.

Biorąc pod uwagę oprocentowanie wszelkich kredytów na polskim rynku to kredyty na samochód oraz pożyczki pod zastaw rejestracyjny samochodu są najtańsze. Ważną informacją jest to, iż wysłanie wniosku online nie zobowiązuje nikogo do podpisania umowy kredytowej.

Warunki zastawu rejestracyjnego:

– decyzja kredytowa w trzy godziny
– zwrot pieniędzy za zakup różnych pojazdów
– uproszczona procedura
– dla osób w wieku od 25 do 75 roku życia
– kredyt na oświadczenie o dochodach
– maksymalny wiek pojazdu: w przypadku samochodu osobowego 13 lat, w przypadku samochodów ciężarowych 10 lat

2 komentarze do “Pożyczki pod zastaw rejestracyjny samochodu”

  1. Potrzebuję pilnie 50000 zł na 3 miesiące. Szukam prywatnego inwestora, który pożyczy mi tę kwotę na uzgodniony procent. W zastaw mogę dać swój samochód warty 90000zł.
    Czy ktoś z Was może udzielić mi takiej pożyczki.
    Banki nie chcą mi pożyczyć bo jestem w BIK – stara sprawa, ale cały czas się ciągnie za mną.

    Odpowiedz
  2. Powiedzcie mi proszę gdzie będę mógł bezpiecznie wziąć pożyczkę zastaw rejestracyjny. Mam do zastawienie niezłą furkę i nie chciał bym jej stracić. Potrzebuję na 3 miesiące 50000 zł. Zależy mi na ustaleniu uczciwego oprocentowania pożyczki.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

*

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress