Dlaczego opłaca się kupić na kredyt nowszy samochód?

Oferta banków w zakresie kredytów samochodowych jest obecnie bardzo bogata, jest zatem w czym wybierać. Dzięki temu sfinansować można zakup zarówno nowych, jak i używanych czterech kółek. Należy jednak pamiętać o tym, że banki najbardziej przychylnie odnoszą się do kredytowania aut nowych bądź też względnie nowych (dwu-, trzyletnich). Warto zatem mieć to na uwadze.

Gdzie wziąć kredyt samochodowy

Podczas wyboru najlepszej oferty kredytu samochodowego należy wykazać się cierpliwością. Polski rynek finansowy jest pełen tego typu ofert. Nadmiar ofert w tym przypadku nie ma negatywnego wydźwięku.

Kredyt samochodowy bez wkładu własnego

Posiadając wkład własny zwalniamy bank z części ryzyka ponoszonego przy obcym finansowaniu. Mniejsze ryzyko dla banku to jednocześnie mniejsze koszty łączne kredytu dla klienta.

Jak zabezpieczane są kredyty samochodowe?

Rynek kredytów samochodowych w Polsce jest naprawdę bogaty. Klient o każdym profilu znajdzie coś dla siebie. Oferty kredytów samochodowych różnią się pod wieloma względami.

Na co zwrócić uwagę przy kredycie samochodowym?

Punktem wyjścia dla banków w ustalaniu stawki oprocentowania kredytu samochodowego jest rocznik kupowanego pojazdu. Na najniższy łączny koszt obcego kapitału mogą liczyć jedynie osoby kupujące nowe samochody-prosto z salonu.

Dokumenty potrzebne do kredytu samochodowego

Każdy proces przyznawania kredytu rozpoczyna się od wypełnienia stosownego wniosku. Kolejnym etapem będzie zebranie wszystkich dokumentów jakie wymagane są przez instytucje kredytujące.

Najlepszy kredyt samochodowy

Zasadnicza decyzja, która rzutuje na całkowity koszt kredytu samochodowego dotyczy wyboru wieku kupowanego pojazdu.

Kiedy bank uruchamia kredyt hipoteczny?

Zanim dojedzie do przelania kwoty kredytu hipotecznego na rzecz dewelopera, bądź poprzedniego właściciela mieszkania, musi zostać spełnionych kilka warunków.

Najlepszy kredyt gotówkowy do 5 tysięcy złotych

Jesienią, budżety niejednego gospodarstwa domowego świecą pustkami.  Szczególnie w przypadku, gdy wydaliśmy większość wolnych środków na wakacje lub wyprawkę dziecka do szkoły.

Przewłaszczenie dla firm

Przewłaszczenie to jedna z dostępnych na rynku form zabezpieczenia obcego finansowania. Z formalnego punktu widzenia przewłaszczenie polega na tym, że dłużnik przenosi prawo do posiadania danej rzeczy na poczet wierzyciela.

Strona 1 z 3123