Oferta dla firm w VB Leasing samochodów

Według analityków rodzimy rynek leasingu powoli wychodzi na prostą. Ostatnia stagnacja w obszarze leasingu w Polsce to wynik kryzysu gospodarczego, który został zapoczątkowany w 2008 roku.  Polski rynek leasingu znacznie różni się od europejskiego. Największą różnicę można dostrzec w udziale finansowania poszczególnych rzeczy.

Sprawdź tutaj i znajdź NAJLEPSZY LEASING SAMOCHODÓW DLA FIRM

W Polsce leasingiem finansuje się głównie pojazdy. Natomiast w Europie Zachodniej duży udział tego rynku stanowią maszyny i urządzenia. Wyniki finansowe spółek leasingowych za pierwsze półrocze bieżącego roku zwiastują trend wzrostowy na tym rynku. Zatem warto się przyjrzeć podmiotom oferującym ten sposób finansowania zakupu.

Leasingiem w spółce VB Leasing można sfinansować zakup pojazdów samochodowych i dostawczych. Jeśli chodzi o długość trwania umowy leasingowej i wysokość miesięcznych rat to są to parametry dostosowywane do wymagań klienta.

Leasing samochodów dla firm – szczegóły oferty:

– w polskich złotych i euro
– okres trwania umowy od 24 do 60 miesięcy
– opłata wstępna od 5 do 45 procent
– oferta leasingu operacyjnego i finansowego
– różne rodzaje miesięcznych rat: równe, degresywne, harmonogramy sezonowe
– masa całkowita samochodu dostawczego nie może przekroczyć 3,5 ton

Dodaj komentarz

*

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Co to jest i na czym polega PRZEWŁASZCZENIE

Instytucje finansowe udzielając obcego finansowania klientom muszą się zabezpieczyć na wypadek niewypłacalności dłużnika. Popularnymi zabezpieczeniami wierzytelności są wszelkiego rodzaju cesje...

Zamknij