Nowa odsłona serwisu finansowego BISE.PL

Jakiś czas temu natrafiliśmy na portal finansowy bise.pl. I gdyby nie fakt, że powtórnie znaleźliśmy tam informacje, jakich szukaliśmy to pewnie byśmy o tym nie wspominali. Bo przecież w Internecie można znaleźć wiele portali finansowych. Ten jednak jest łatwy w obsłudze, przejrzysty, szybko można wyszukać potrzebne informacje. Nie tylko przeczytaliśmy o najnowszych produktach bankowych, ale też zadaliśmy kilka pytań innym użytkownikom oraz ekspertom. Co więcej poczytaliśmy także o tym, co dzieje się na rynku finansowym.

Okazało się, że przyszłość lokat jednodniowych jest niepewna. A o takie właśnie produkty nam chodziło. chcieliśmy ulokować pieniądze w banku tak, żeby oszczędności przyniosły jak najlepsze zyski. Oczywiście rozważaliśmy także konta oszczędnościowego, lokaty wielomiesięczne oraz produkty strukturyzowane. Jednakże na chwilę obecną lokaty bez podatku Belki wydały i nadal wydają się nam najkorzystniejszą ofertą. Pytanie tylko, gdzie taką lokatę założyć.

I tu z pomocą przyszły nam aktualne zestawienia czyli niezależny ranking lokat bankowych. Dzięki możliwości porównania ich z tymi z poprzednich miesięcy zorientowaliśmy się, które banki robią tymczasowe oferty, gdzie oprocentowanie utrzymuje się dłużej. Wybraliśmy naszym zdaniem najlepiej, jednakże nie obyło się bez konsultacji z ekspertem. Warto bowiem wiedzieć, że artykuły zamieszczane na bise.pl pisane są przez grany zespół redakcyjny, który składa się z osób posiadających wykształcenie wyższe związane z ekonomią, teoretyków oraz co ważne praktyków, którzy z ofertami banków obcują na co dzień. Zajrzyj i sam się przekonaj. My polecamy.

Dodaj komentarz

*

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Strona internetowa z kredytami hipotecznymi.

Banknet.pl to portal stworzony w celu szerzenia informacji o kredytach hipotecznych, mieszkaniowych, konsolidacyjnych, refinansowych, budowlanych. Czasami każdy z nas szuka...

Zamknij