Nordea promuje kredyt hipoteczny z niską marżą

Nordea Bank reklamuje kredyt hipoteczny. Nie jest to produkt nowy lecz ulepszony, charakteryzuje się bowiem niższą marżą. Jest ona równa 0,95% – dla tych kredytobiorców, którzy zaciągają zobowiązanie finansowe w naszej rodzimej walucie. Kredyt hipoteczny z promocyjną marżą można otrzymać od 23 września 2011 roku. Nordea Bank postanowił zawalczyć o klientów. Nie ulega bowiem wątpliwościom, że banki konkurują ze sobą, co chwila wprowadzając jakieś nowości do swoich ofert. Żeby pozostać w grze nie można zostawać w tyle.

Kredyt w  banku Nordea to zobowiązanie, które podejmuje się na kilkanaście najbliższych lat, dlatego należy uważnie zapoznać się ze wszystkimi parametrami. Nie tylko marżą. Nordea szeroko promuje swój ulepszony produkt. Reklamy w mediach – telewizji, Internecie, a także na billboardach można spotkać na każdym kroku. Czy taka promocja rzeczywiście odniesie oczekiwany skutek? Czy klienci docenią ofertę banku? To się okaże już w najbliższych miesiącach.

Dodaj komentarz

*

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Gdzie otworzyć konto firmowe? W jakim banku założyć rachunek firmowy?

Jeśli chcesz otworzyć konto firmowe powinieneś przede wszystkim zorientować się w najnowszych ofertach banków, sprawdzić czy nie mają one żadnych...

Zamknij