Na czym polega refinansowanie kosztów zakupu samochodu?

Pieniądze uzyskane w ramach kredytu samochodowego jak sama nazwa wskazuje należy spożytkować na zakup pojazdu. Sektor bankowy przepełniony jest ofertami standardowych kredytów samochodowych. W walce o klienta banki zwiększają użyteczność kredytów by maksymalnie dopasować produkt do aktualnych potrzeb.

Złóż WNIOSEK o refinansowanie kosztów zakupu auta

Dlatego banki udzielają finansowego wsparcia nie tylko na podstawowy cel jakim jest zakup wymarzonego auta. Na przykład bank nie stawia klientom oporu jeśli ci chcą skredytować koszt zakupu samochodu. Co to jest refinansowanie kosztów zakupu samochodu? Jest to użyteczna funkcja obcego finansowania jeśli potencjalny klient zakupił już za gotówkę samochód lub spłacił go kredytem, a teraz chce otrzymać dodatkowe środki pieniężne z tego tytułu. Krótko mówiąc jest to idealne rozwiązanie dla osób, którzy chcą odzyskać pieniądze jakie wydali już na zakup auta.

Takie rozwiązanie finansowe daje także nadzieje osobom, które mają problemy z uzyskaniem zdolności kredytowej lub nie mogą udokumentować swoich dochodów. Klienci, którzy chcą skorzystać z produktu jakim jest refinansowanie kosztów zakupu samochodu mogą się spotkać w instytucjach finansowych z następującymi warunkami: zabezpieczeniem kredytu jest samochód, refinansowanie jest tańsze niż standardowy kredyt gotówkowy, finansowanie do 100 procent wartości pojazdu, prosta procedura przyznawania środków pieniężnych bez zbędnych zaświadczeń o dochodach.

3 komentarze do “Na czym polega refinansowanie kosztów zakupu samochodu?”

  1. Czy dobrze rozumiem, że kredyt, który był przeznaczony na zakup auta można później tak jakby wziąć na nowo i coś do niego dobrać, ale na takiej zasadzie, że nie będzie on przeznaczony wyłącznie na cele samochodowe, tylko będę mógł go przeznaczyć na to co chcę?

    Odpowiedz
  2. Czy zna ktoś uczciwą i pewną firmę do tego, żeby pożyczyła pieniądze pod zastaw samochodu ciężarowego ? Zajmuje się transportem. Potrzebuję wyremontować mój nowy nabytek i potrzebuję na to 50000 zł. Banki mi odmawiają bo nie mam zdolności kredytowej. Mogę się dogadać w kwestii oprocentowania pożyczki.

    Odpowiedz
  3. Wg mnie jeżeli nie stac kogos na zakup auta, albo nie stac go nawet na kredyt, bo nie może dostać kredytu na auto to jest już bardzo źle. To oznacza że go nie stac i tyle. Swoją droga jest mnóstwo aut w przedziale 2 – 5 tysięcy którymi można jeździć. a na takie auto to stac chyba biedaczynę.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

*

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress