Lokaty bankowe

Posiadasz oszczędności, które chciałbyś rozsądnie ulokować? Nie interesuje Cię giełda, bo nie chcesz nic stracić a jedynie zyskać? Pomyśl o lokatach bankowych. Niemal każdy bank ma w swojej ofercie produkt, który pozwala na osiągnięcie wysokiego zysku przy jednoczesnej gwarancji kapitału.

Mowa o lokatach. Najpopularniejsze w ostatnim czasie są lokaty antypodatkowe, do tego z dzienną kapitalizacją odsetek. Dzięki nim zarabia się więcej, bowiem unika się płacenia podatku od zysków kapitałowych, czyli tzw. podatku Belki. Gdzie znaleźć informacje o lokatach bankowych, bakach, które je oferują? Najnowsze zestawienia najlepszych lokat bankowych dostępne są w Sieci. Podobnie zresztą jak opinie, komentarze oraz recenzje o nich. Niekiedy trudno zorientować się, którą lokatą bankową warto się zainteresować i dlaczego. Trzeba po prostu wiedzieć na co zwracać uwagę. Dobra lokata bankowa powinna charakteryzować się wysokim oprocentowaniem, brakiem konieczności płacenia podatku Belki, okresem trwania, który nam odpowiada, dzienną kapitalizacją odsetek oraz możliwością jej przedłużenia. Należy zwrócić uwagę także na możliwość wybrania pieniędzy w dowolnym momencie bez utraty odsetek. Lokaty bankowe zakłada się właściwie od ręki.

Wystarczy udać się do placówki banku i gotowe. Niektóre banki umożliwiają nawet ich zakładanie za pośrednictwem Internetu. Żeby nie zgubić się w gąszczu ofert, warto skonsultować decyzję dotyczącą inwestowania oszczędności z ekspertem. Zadzwoń do nas albo wypełnij formularz zgłoszeniowy – pomoże Ci wybrać najlepszą lokatę bankową!

1 komentarz do “Lokaty bankowe”

Dodaj komentarz

*

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress