Gdzie dają najlepszy leasing na sprzęt komputerowy

Prowadzenie działalności gospodarczej w dzisiejszych czasach nie może odbywać się bez sprzętu komputerowego. Przedsiębiorcy każdego dnia wysyłają maile, korzystają z wielofunkcyjnych drukarek, prowadzą dokumentację za pomocą programów komputerowych lub szukają w sieci internetowej kontrahentów.

Czytaj dalejGdzie dają najlepszy leasing na sprzęt komputerowy

Leasing samochodów używanych w Satnander Consumer Bank

Rynek samochodów używanych w Polsce wciąż ma się dobrze. Co więcej nie ma przesłanek co do zmiany obecnego trendu. Polska się zmienia jednak nadal większa część społeczeństwa należy do grupy klientów średnio zamożnych.

Czytaj dalejLeasing samochodów używanych w Satnander Consumer Bank

Leasing samochodów używanych

Jeśli chodzi o rynek wtórny to Polacy najczęściej poszukują samochodów marki Volkswagen lub Audi. Auta tych marek są praktycznie niezawodne, a w przypadku awarii na rynku można znaleźć wiele zamienników oryginalnych części samochodowych.

Czytaj dalejLeasing samochodów używanych

Leasing samochodów ciężarowych

Szukasz oferty leasingu na samochody ciężarowe powyżej 3,5 tony? Powinieneś sprawdzić ofertę Bre-Leasing. Ta sprawdzona firma oferuje możliwość leasingu samochodów ciężarowych oraz wszelkich innych środków transportu ciężkiego zarówno dla mikrofirm jak i większych przedsiębiorstw. Bre-Leasing zapewnia klientom bezpieczeństwo, elastyczność i łatwość sfinalizowania zakupu samochodów ciężarowych oraz autobusów i pojazdów komunalnych.

Sprawdź tutaj i znajdź NAJLEPSZY LEASING NA SAMOCHODY CIĘŻAROWE

Leasing w Bre-Leasing jest oferowany przy minimum formalności na uproszczonych zasadach. Firma ta oferuje jeden z najkrótszych procesów decyzyjnych. O tym czy przedsiębiorca otrzyma leasing czy nie dowiaduje się już nawet w ciągu godziny od momentu złożenia komplementu wszystkich wymaganych dokumentów. Umowę leasingu i otrzymanie przedmiotu leasingu może odbyć się w zaledwie kilku godzin tego samego dnia.

Ażeby skorzystać z leasingu na samochód ciężarowy w Bre-Leasing przedsiębiorca nie musi angażować swojego kapitału. Teraz można inwestować w nowe środki transportu niezbędne do efektywnego prowadzenia działalności bez konieczności przeznaczania na ten cel dodatkowych środków finansowych. Bre-Leasing oferuje również możliwość leasingu nie tylko na tradycyjnych warunkach ale również oferuje skomplikowane i bardziej rozbudowane rozwiązania. Wszelkie warunki umowy zawsze są ustalane indywidualnie z klientem i doradcą. Umowy nie są tworzone szablonowo. Klient przy tworzeniu umowy ma wiele do powiedzenia.

Przedsiębiorcy, który chce skorzystać z możliwości leasingu samochodu ciężarowego powinien przedstawić dokumenty zaświadczające o wysokości jego dochodów oraz o niezaleganiu z podatkiem. Opłata wstępna wynosi 0 %. Firma sfinansuje zakup nawet do 100% wartości pojazdu. Umowę leasingu można rozłożyć na minimum 24 raty. Maksymalny okres leasingu wynosi 60 miesięcy. Klient ma możliwość wyboru pomiędzy leasingiem finansowym oraz operacyjnym. Jako jedna z nielicznych firm Bre-Leasing oferuje również możliwość leasingu zwrotnego. Istnieje również możliwość leasingu w trzech walutach takich jak: złotówka, frank szwajcarski, euro.

Leasing maszyn budowlanych

Podstawa każdej dobrze prosperującej firmy budowlanej jest profesjonalny sprzęt budowlany. To dzięki nim potrafi w pełni spełniać wymogi zleceniodawców. Ażeby móc zbudować swój biznes na stabilnych fundamentach należy zaryzykować i zainwestować. Jeśli firma nie dysponuje wystarczającymi środkami finansowymi na zakup najpotrzebniejszych maszyn budowlanych może skorzystać z usług firm leasingowych.

Sprawdź tutaj i znajdź NAJLEPSZY LEASING MASZYN BUDOWLANYCH

Impuls leasing to jedna z firm, która oferuje leasing maszyn budowlanych na bardzo dogodnych warunkach. Firma oferuje leasing maszyn uniwersalnych oraz specjalistycznych. Przedmiotem leasingu mogą być między innymi: koparki, walce, ładowarki, kruszarki, koparko-ładowarki, młoty, równiarki, żurawie, rozściełacze do asfaltu, nożyce wyburzeniowe.

Dzięki leasingowi sprzętu budowlanego firma może z szybciej i przyjemniej wyprzedać konkurencję i brać udział w licznych przetargach. Leasing pozwala na zwiększenie zysków firmy. Jednak decydując się na leasing warto skorzystać z doświadczonego i sprawdzonego funduszu. Jednym z nich jest Impuls Leasing lub Europejskiej Fundusz Leasingowych. Szczególnie ten drugi jest dość znany na polskim rynku. W Polsce działa już od 19 lat. Jest to lider branży leasingowej, któremu zaufało już ponad 200 tysięcy firm z całej Polski.


Decyzję leasingowa klient otrzyma w ciągu 15 minut. To klient decyduje o wysokość rat leasingowych. Elastyczność rat jest szczególnie ważna w przypadku niewielkich firm i osób prowadzących własną działalność gospodarczą. Ponadto w przypadku leasingu europejskiego gwarantowane są również wysokie limity kredytowe oferowane przez Europejski Bank Inwestycyjny oraz Bank Rozwoju Rady Europy. Europejski Fundusz Leasingowy oferuje również kredytowanie ubezpieczenia sprzętu lub zaliczenie go w poczet pierwszej wpłaty. Przedmiot leasingu nie jest w żaden sposób ograniczony jeśli chodzi o wartość.

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress