Leasing urządzeń i maszyn produkcyjnych

Planujesz w najbliższym czasie zakup w leasing maszyn niezbędnych do pracy w twoim przedsiębiorstwie? Nie wiesz jednak, która instytucja finansowa oferuje najdogodniejsze warunki. Przejrzyj ofertę Getin Leasing. Partner finansowy Getin Banku oferuje bardzo korzystny leasing maszyn i urządzeń produkcyjnych. Zapewniają minimum wymaganych dokumentów oraz uproszczoną procedurę. Ponadto przedsiębiorcy, którzy zdecydują się skorzystać z oferty tej firmy mogą być pewni szybkiej decyzji, rzetelnej zwrotnej informacji oraz czytelne oferty bez ukrytych opłat.

Sprawdź tutaj i znajdź NAJLEPSZY LEASING MASZYN PRODUKCYJNYCH

Getin Leasing oferuje leasing: maszyn budowlanych oraz drogowych, urządzeń medycznych, obrabiarek, urządzeń diagnostycznych oraz pomiarowych, maszyn stolarskich i maszyn rolniczych jak również leśnych.

Firma wymaga jedynie 10% opłaty wstępnej. Przedsiębiorca ma możliwość wzięcia maszyn w leasing na okres nawet do 16 lat. Przy wszelkich transakcjach nie przekraczających granicy górnej 70 tysięcy złotych, Getin oferuje uproszczoną procedurę formalną. Do wyboru przedsiębiorca ma leasing operacyjny i leasing finansowy. Również rodzaje rat są do wyboru. Przedsiębiorca sam może zadecydować w jakiej formie chciałby spłacać leasing czy będą to raty równe, degresywne czy sezonowe. Decyzję o przyznaniu leasingu klient otrzymuje bardzo szybko.


Z Getin leasing warto skorzystać chociażby dlatego, że jest to sprawdzona firma. Decyzją leasingowa zapada już w ciągu kilkudziesięciu minut. Procedury formalne są bardzo uproszczone dzięki temu klient może zaoszczędzić wiele czasu. Istnieje również możliwość leasingu używanej maszyny, której wiek nie przekracza jednak 14 lat. Getin pozwala również na porównanie ofert kredytu oraz leasingu danej maszyny. Przedsiębiorca zdecyduje, co będzie dla niego bardziej opłacalne. Getin podpisuje umowy w wybranym przez przedsiębiorca miejscu i czasie. Przez cały okres trwania umowy leasingowej przedsiębiorca może również liczyć na rzetelny i szybki serwis ze strony Getin Leasing.

1 komentarz do “Leasing urządzeń i maszyn produkcyjnych”

  1. Za dużo tych ofert. Człowiek się we wszystkim gubi i nie wiadomo co wybrać. Mam prosty problem i przyznam, że nie pomogliście mi.
    Potrzebuję kupić z Chin (import) kilku dużych i poważnych maszyn, a następnie je wziąć w leasing. Czy zaproponujecie mi rozwiązanie ? Bo leasing w Chinach raczej nie wchodzi w rachubę.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

*

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress