Leasing sprzętu medycznego

Najważniejsze w pracy lekarza jest zdrowie jego pacjentów. Ażeby móc im pomoc należy zwiększyć skuteczność leczenia. W tym celu należy wyposażyć gabinety lekarskie w najlepszy sprzęt medyczny. Jednak co zrobić jeśli brakuje na to dodatkowych środków finansowych? Wówczas na pomoc wychodzą firmy leasingowe. Obecnie bardzo wiele firm oferuje leasing sprzętu medycznego. Oferty leasingowe są kierowane do lekarzy różnych specjalności jak nie tylko lekarzy, ale osób związanych z opieką zdrowotną.

Sprawdź tutaj i znajdź NAJLEPSZY LEASING NA SPRZĘT MEDYCZNY

Obecnie na leasing można kupić unity stomatologiczne, urządzenia diagnostyczne, sprzęt optyczny i okulistyczny, aparaty pomiarowe, sprzęt laboratoryjny oraz mierniczy jak również sprzęt chirurgiczny. Firmy leasingowe są otwarte na propozycję. Jeśli więc poszukujemy innego sprzętu niż wyżej wymieniony nie powinniśmy rezygnować. Wystarczy udać się po poradę do doradcy leasingowego i zapytać czy dany sprzęt może być przedmiotem leasingu.

Zakupując nowe urządzenia medyczne nie trzeba się martwić o wpłatę własną. Firmy leasingowe oferują finansowanie nawet do 100% wartości transakcji. Klienci mają do wyboru zarówno leasing operacyjny jak i finansowy. To do nich należy decyzja, który wybrać i która z opcji się bardziej opłaca.


Okres trwania umowy leasingu w przypadku sprzętu medycznego wynosi nawet 60 miesięcy. Istnieje możliwość leasingu w polskich złotych oraz w euro. Raty leasingu mogą być zmienne, czyli oparte na rynkowych stopach zwrotu lub też stałe oparte na stałej stopie procentowej. W przypadku rat zmiennych istnieje duży ryzyko wahań zależnych od wartości WIBOR i EURIBOR. W przypadku leasingu operacyjnego wartość końcowa przedmiotu leasingu jest ustalona w oparciu o przepisy podatkowe, poniżej wartości rynkowej przedmiotu. Firmy leasingowe oferują również ubezpieczenie sprzętu będące3go przedmiotem leasingu. Zabezpieczenie leasingu w przypadku urządzeń medycznych jest ustanawiane na wekslu in blanco.

3 komentarze do “Leasing sprzętu medycznego”

  1. sprzęt medyczny nowy 200 tys.zł – proszę o informację jak długo czeka się na decyzję leasingową, jakie trzeba przedstawić dokumenty firmy,czy można nie wpłacać opłaty wstępnej, na jak długo można rozłożyć raty leasingowe,jaki jest całkowity koszt leasingu? dziękuję

    Odpowiedz
  2. Szukam czy znajdę gdzieś atrakcyjny leasing na Tomografy komputerowe produkowane przez Firma Xoran Technologies, Inc. Mam już ofertę na kredyt jednak zastanawiam się czy nie opłaca się bardziej jakiś tani leasing i czy taki tomograf komputerowy można wrzucić w koszty. Dajcie znać jeśli wiecie gdzie znaleźć dobrą ofertę leasingową na tomograf śródoperacyjny xCAT ENT dedykowany dla laryngologów zabiegowych. Będę wdzięczny i jeśli oferta będzie atrakcyjna to z niej skorzystam. Mój gabinet mieści się we Wrocławiu.

    Odpowiedz
  3. Mnie interesuje jakiś tani leasing na aparaty EEG. Chodzi mi konkretnie o model System EEG AsTEK EEG 2M Beta System v001, 32 kanałowy system do badań EEG z fotostymulacją, stanowisko wyposażone w dwa monitory LCD. Wyposażam nowy gabinet lekarski w Poznaniu i poszukuję dość pilnie najlepszej metody na sfinansowanie sprzętu medycznego dla lekarzy.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

*

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress