Leasing samochodowy dla lekarzy

Leasing samochodowy dla lekarzy – oferta Volkswagen Leasing Polska. Lekarze prowadzący działalność gospodarczą są zobligowani do prowadzenia kas fiskalnych. Takie przepisy weszły w życie, w maju bieżącego roku. Zatem lekarze mający prywatny gabinet dołączyli do grupy przedsiębiorców mogących skorzystać z dobrodziejstw leasingu samochodowego. Zalety tego leasingu to przede wszystkim możliwość zaliczenia rat leasingowych do kosztów działalności-co spowoduje obniżenie podstawy do opodatkowania.

Nowa oferta Volkswagen Leasing Polska będzie obowiązywać do 31 grudnia bieżącego roku. Leasingiem można sfinansować wyłącznie zakup samochodów z koncernu Volkswagena-Audi, Volkswagen, SKODA i SEAT.

Sprawdź tutaj i znajdź NAJLEPSZY LEASING DLA LEKARZY

Szczegóły oferty:

– uproszczona procedura
– uznawanie dotychczasowych zniżek ubezpieczenia komunikacyjnego
– dla nowych firm: warunkiem jest posiadanie numeru REGON
– opłata wstępna od 0 zł
– oferta ważna do 31 grudnia 2011

2 komentarze do “Leasing samochodowy dla lekarzy”

  1. czy wiecie może od jak dawna trzeba prowadzić prywatną praktykę lekarską, żeby skorzystać z tej oferty leasingu???No i najważniejsze czy jeszcze ta oferta jest aktualna

    Odpowiedz
  2. Z tego co widzę, oferta jest już nieaktualna, ale mam nadzieję, że na rynku są podobne… Myślę o zmianie samochodu, a spełniam wszystkie wymagania.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

*

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress