Leasing samochodów używanych w Satnander Consumer Bank

Rynek samochodów używanych w Polsce wciąż ma się dobrze. Co więcej nie ma przesłanek co do zmiany obecnego trendu. Polska się zmienia jednak nadal większa część społeczeństwa należy do grupy klientów średnio zamożnych. Na naszych drogach najczęściej spotkamy samochody z przedziału wiekowego 10-12 lat.

Zagłębiając się w statystykach stwierdzimy, że Polacy lubują się w samochodach z silnikiem Diesla o pojemności 1,9 lub 2,0. Natomiast najpopularniejsze wśród rodzimych kierowców są marki Volkswagen i Audi. W ostatnim czasie Instytut Badań Rynku Motoryzacyjnego SAMAR przedstawił raport dotyczący sprzedaży samochodów używanych w Polsce w I półroczu bieżącego roku-sprzedawano głównie auta wyprodukowane w latach 1998-2002.

Sprawdź tutaj i znajdź NAJLEPSZY LEASING NA SAMOCHODY UŻYWANE

Zatem statystycznemu Polakowi będzie trudno sfinansować zakup samochodu leasingiem w Santander Consumer Banku, gdyż ta instytucja oferuje leasing pojazdów używanych do jednego roku. Jednak oferta Santander Consumer Banku jest korzystna, a co najważniejsze spotkamy się tutaj z uproszczoną procedurą.


Szczegóły umowy leasingu na pojazdy używane:

– okres umowy od 24 do 60 miesięcy
– w polskich złotych
– atrakcyjne pakiety ubezpieczeniowe
– niezmienna składka ubezpieczeniowa przez cały okres leasingu
– oprocentowanie stałe i zmienne
– dostęp do usługi Centrum Likwidacji Szkód
– bezpłatny Asystent Prawny
– w razie awarii możliwość skorzystania z samochodu zastępczego do 5 dni

Dodaj komentarz

*

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Kredyty samochodowe, hipoteczne, leasing – Koszalin

Zapoznaj się z ofertą na kredyt samochodowy w Koszalinie. Wypełnij WNIOSEK o najtańszy kredyt na samochód na terenie Koszalina. Sprawdź...

Zamknij