Leasing samochodów ciężarowych

Szukasz oferty leasingu na samochody ciężarowe powyżej 3,5 tony? Powinieneś sprawdzić ofertę Bre-Leasing. Ta sprawdzona firma oferuje możliwość leasingu samochodów ciężarowych oraz wszelkich innych środków transportu ciężkiego zarówno dla mikrofirm jak i większych przedsiębiorstw. Bre-Leasing zapewnia klientom bezpieczeństwo, elastyczność i łatwość sfinalizowania zakupu samochodów ciężarowych oraz autobusów i pojazdów komunalnych.

Sprawdź tutaj i znajdź NAJLEPSZY LEASING NA SAMOCHODY CIĘŻAROWE

Leasing w Bre-Leasing jest oferowany przy minimum formalności na uproszczonych zasadach. Firma ta oferuje jeden z najkrótszych procesów decyzyjnych. O tym czy przedsiębiorca otrzyma leasing czy nie dowiaduje się już nawet w ciągu godziny od momentu złożenia komplementu wszystkich wymaganych dokumentów. Umowę leasingu i otrzymanie przedmiotu leasingu może odbyć się w zaledwie kilku godzin tego samego dnia.

Ażeby skorzystać z leasingu na samochód ciężarowy w Bre-Leasing przedsiębiorca nie musi angażować swojego kapitału. Teraz można inwestować w nowe środki transportu niezbędne do efektywnego prowadzenia działalności bez konieczności przeznaczania na ten cel dodatkowych środków finansowych. Bre-Leasing oferuje również możliwość leasingu nie tylko na tradycyjnych warunkach ale również oferuje skomplikowane i bardziej rozbudowane rozwiązania. Wszelkie warunki umowy zawsze są ustalane indywidualnie z klientem i doradcą. Umowy nie są tworzone szablonowo. Klient przy tworzeniu umowy ma wiele do powiedzenia.

Przedsiębiorcy, który chce skorzystać z możliwości leasingu samochodu ciężarowego powinien przedstawić dokumenty zaświadczające o wysokości jego dochodów oraz o niezaleganiu z podatkiem. Opłata wstępna wynosi 0 %. Firma sfinansuje zakup nawet do 100% wartości pojazdu. Umowę leasingu można rozłożyć na minimum 24 raty. Maksymalny okres leasingu wynosi 60 miesięcy. Klient ma możliwość wyboru pomiędzy leasingiem finansowym oraz operacyjnym. Jako jedna z nielicznych firm Bre-Leasing oferuje również możliwość leasingu zwrotnego. Istnieje również możliwość leasingu w trzech walutach takich jak: złotówka, frank szwajcarski, euro.

4 komentarze do “Leasing samochodów ciężarowych”

 1. Poradźcie gdzie znaleźć najlepszy w Poznaniu leasing na samochody ciężarowe dla firm i to taki bez zaświadczeń, tylko na samo oświadczenie. Leasing samochodów ciężarowych na działalność gospodarczą udziela się na uproszczonych zasadach tylko ja chciałbym znaleźć najtańszy produkt żeby nie przepłacać. Szukam gdzie znaleźć tani i dobry leasing bo jest mi pilnie potrzebny.

  Odpowiedz
 2. Wysłałem formularz jednak na początek interesuje mnie jakie są warunki otrzymania leasingu na samochód ciężarowy. Czy leasing beż zaświadczeń jest tylko na nowe czy także na używane samochody ciężarowe. Jestem z Wrocławia i aktualnie samochód ciężarowy jest mi nie zbędny do pracy. Szukam jaka oferta jest najkorzystniejsza i jaki leasing najbardziej się opłaca.

  Odpowiedz
 3. Szukałem taniego leasingu na dwie ciężarówki. Po tygodniu udało mi się dostać super ofertę w jednym z banków. Później znalazłem jeszcze w internecie f4b.pl. Okazało się, że w jeden dzień załatwili mi dużo lepsze warunki w tym samym banku.

  Odpowiedz
 4. Jak to jest z tymi firmami leasingowymi? Czy rozbieżności pomiędzy nimi są naprawdę duże? Szczerze mówiąc nie mam zbyt wiele wolnego czasu żeby przeglądać oferty i zastanawiam się czy warto analizować każdą ofertę jeśli nie ma dużych różnic.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

*

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress