Leasing samochodów ciężarowych w VB Leasing

Z tej oferty korzystają głównie firmy transportowo-spedycyjne. W Polsce prawie wszystkie ładunki przewożone są ciężarówkami-blisko 90 procent ładunków.

Sprawdź tutaj i znajdź NAJLEPSZY LEASING NA SAMOCHODY CIĘŻAROWE VB LEASING

Transport jest to branża, która musi się charakteryzować terminowością i niezawodnością. Do sukcesu w transporcie oprócz profesjonalnego organizowania przewozu towaru potrzebna jest niezawodna flota samochodowa.

VB Leasing oferuje firmom atrakcyjny leasing samochodów ciężarowych. Spółka wymaga od potencjalnego klienta przedstawienie dokumentów założycielskich firmy(NIP, dokumenty rejestracyjne), potwierdzone z ostatnich dwóch lat przez Urząd Skarbowy deklaracje podatkowe. Mile widziane jest także oświadczenie o wysokości bieżących przychodów i majątku klienta.

Leasing samochodów ciężarowych – główne cechy:

– możliwość podpisania umowy w siedzibie firmy klienta
– okres umowy w przypadku samochodów ciężarowych: od 24 do 60 miesięcy
– okres umowy w przypadku naczep i przyczep: od 36 do 60 miesięcy
– wysokość wpłaty wstępnej w zależności od sytuacji majątkowej klienta
– w PLN i EUR
– atrakcyjna oferta ubezpieczeń

1 komentarz do wpisu “Leasing samochodów ciężarowych w VB Leasing

  1. Chcemy rozszerzyć naszą działalność na obszar północnej Polski, więc musimy zwiększyć tabor o około 5 ciężarówek. Leasing jest chyba w tym przypadku najbardziej korzystnym rozwiązaniem. Szukamy tylko odpowiedniej firmy, która przedstawi najlepsze warunki. Czy ktoś z Państwa korzystał już z usług tej firmy? Prosimy o opinie.

Dodaj komentarz

*

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Oferta dla firm w VB Leasing samochodów

Według analityków rodzimy rynek leasingu powoli wychodzi na prostą. Ostatnia stagnacja w obszarze leasingu w Polsce to wynik kryzysu gospodarczego,...

Zamknij