Leasing na uproszczonych zasadach

Czas potrzebny na załatwienie wszystkich formalności związanych z umową leasingową zależy przede wszystkim od przedmiotu leasingu. Inaczej wygląda procedura dotycząca finansowania pojazdów oraz maszyn, a inaczej sprzętu medycznego oraz nieruchomości. Zazwyczaj okres od złożenia wniosku do podpisania umowy leasingowej nie trwa dłużej niż trzy tygodnie.

Przedsiębiorcy chcąc efektywnie działać na rynku muszą podejmować szybkie i przemyślane decyzje. Dlatego interesują ich tylko proste rozwiązania takie jak leasing na uproszczonych zasadach. Taką ofertę posiada Santander Consumer Bank. W procesie ubiegania się o produkt leasingowy, przedsiębiorcy muszą jedynie dostarczyć dokumenty rejestrowe firmy: np. wpis do EDG, NIP, REGON oraz dokument tożsamości.

Sprawdź tutaj i znajdź NAJLEPSZY LEASING NA UPROSZCZONYCH ZASADACH

Produkty leasingowe na uproszczonych zasadach w Santander Consumer Banku:
– Leasing konsumencki
– Multileasing Bezpieczny
– Multileasing Start

1 komentarz do “Leasing na uproszczonych zasadach”

  1. Ta cała biurokracja mnie przeraża, dlatego cieszę się, że istnieje możliwość uproszczenia procedur. Nie mam czasu na załatwianie papierkowych spraw, muszę pracować i zarabiać pieniądze, a ostatnio zaistniała konieczność wymiany samochodu na nowy, a nic poza leasingiem nie wchodzi w grę.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

*

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress