Leasing na samochód osobowy Getin Leasing

Oferta leasingu Holdingu Finansowego GETIN obejmuje między innymi pojazdy o całkowitej masie do 3,5 ton. Z oferty tej korzystają podmioty gospodarcze chcące dokonać zakupu samochodu osobowego bądź motocykla bez zamrażania własnych środków pieniężnych.

Sprawdź tutaj i znajdź NAJLEPSZY LEASING SAMOCHODÓW OSOBOWYCH W GETIN LEASING

Opis tego produktu na stronie internetowej spółki Getin Leasing nie jest byt obszerny. Świadczy to o tym, iż klienci mogą liczyć na indywidualne rozwiązania, przygotowane specjalnie na ich potrzeby.

W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących  leasingu samochodów osobowych można skontaktować się z doradcą finansowym za pomocą infolinii lub wypełniając specjalny formularz kontaktowy na stronie internetowej. Istnieje bardzo wiele zalet leasingu. Do najważniejszych należą uproszczone procedury realizacji inwestycji(inaczej niż w przypadku standardowych kredytów gotówkowych), korzyści podatkowe oraz szereg usług po sprzedażowych.

Leasing samochodów – główne cechy:

– maksymalny okres leasingu to 60 miesięcy
– opłata wstępna od 1 procent
– bezpieczeństwo inwestycji, które gwarantuje właściciel spółki: GETIN Holding
– leasing można przeznaczyć na zakup pojazdów o masie całkowitej do 3,5 ton
– zarówno na nowe jak i używane pojazdy

1 komentarz do “Leasing na samochód osobowy Getin Leasing”

  1. Słyszałam, że od niedawna także osoby fizyczne mogą brać samochód w leasing. Czy to się opłaca? Jak to się ma w stosunku do kredytów samochodowych? Wychodzi taniej czy drożej? Chcę w najbliższym czasie kupić auto i szukam najlepszej opcji.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

*