Leasing na oświadczenie

Panorama Finansów to spółka należąca do Holdingu Finansowego GETIN. Zajmuje się oferowaniem produktów finansowo-inwestycyjnych. Wszyscy są zgodni co to tego, że tylko w „przyjaznym” otoczeniu biznesowym, bez uciążliwej biurokracji firma ma szansę na osiągnięcie sukcesu.

Misją spółki PF Leasing jest właśnie wspieranie przedsiębiorczości. Dlatego w przypadku umowy leasingowej stosowane są uproszczone procedury. Zwalnia to przede wszystkim klientów z przygotowywania licznych zaświadczeń z księgowości lub Urzędu Skarbowego.

Sprawdź tutaj i znajdź NAJLEPSZY LEASING NA OŚWIADCZENIE

W PF Leasing od złożenia wniosku do podpisania umowy dzielą jedynie trzy kroki. Po wybraniu konkretnego sprzętu, kolejnym krokiem jest spotkanie z doradcą finansowym PF Leasing. Następnie doradca przygotowuje wspólnie z klientem wniosek umowy leasingowej i wskazuje potrzebne do przedstawienia dokumenty: NIP, REGON, wpis do EDG, dokumenty dotyczące przedmiotu leasingu.

Natomiast, gdy firma działa mniej niż pół roku, klient powinien okazać parę rachunków np. za energię wraz z potwierdzeniem wpłaty.

Oferta leasingowa Panoramy Finansów:

– leasing maszyn i urządzeń
– leasing pojazdów lekkich
– leasing środków transportu

1 komentarz do “Leasing na oświadczenie”

  1. Niedawno otworzyłem firmę w Szczecinie i przy mojej działalności samochód może okazać się niezbędnym narzędziem. Interesuje mnie leasing. Czy ktoś się orientuje, gdzie i jak to najprościej załatwić?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

*

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress