Leasing maszyn produkcyjnych w VB Leasing

Leasing jako forma obcego finansowania może być również wykorzystany przez firmy produkcyjne, które do działania operacyjnego potrzebują niezbędnych maszyn i urządzeń.

Sprawdź tutaj i znajdź NAJLEPSZY LEASING MASZYN PRODUKCYJNYCH VB LEASING

Maszyny i urządzenia kupione dzięki leasingowemu wsparciu mogą być przeznaczone między innymi do przemysłu metalowego, tworzyw sztucznych, usług komunalnych oraz obróbki drewna.

Dzięki długoletniej obecności na wielu rynkach europejskich, VB Leasing to doskonały partner biznesowy dla krajowych i międzynarodowych producentów. Ważne dla przyszłych leasingobiorców jest to, że spółka VB Leasing współpracuje z dostawcami i dilerami przedmiotów, które są wykorzystywane potem w obrocie leasingowym. Daje to możliwość negocjowania lepszych warunków cenowych. Firma VB Leasing nie wyklucza również finansowania projektów inwestycyjnych dotowanych w części ze środków unijnych.

Leasing maszyn produkcyjnych-główne cechy:

– opłata w wstępna w wysokości od 10 procent
– w PLN i EUR
– okres trwania umowy leasingu od 24 do 60 miesięcy
– zarówno leasing operacyjny jak i finansowy
– finansowanie zakupów urządzeń pochodzących z zagranicy
– atrakcyjna oferta ubezpieczeniowa

1 komentarz do wpisu “Leasing maszyn produkcyjnych w VB Leasing

  1. Mam małą firmę produkującą wytłaczanki do jajek i inne wyroby papiernicze i celulozowe. Chciałbym rozszerzyć produkcję i zastanawiam się, czy lepiej kupić maszyny na kredyt czy wziąć je w leasing? Pierwszy sprzęt kupiłem za gotówkę, oszczędności już się skończyły, a nigdy nie korzystałem z zaawansowanych usług finansowych. Czy ktoś mógłby mi pomóc w tej kwestii?

Dodaj komentarz

*

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Leasing samochodów ciężarowych w VB Leasing

Z tej oferty korzystają głównie firmy transportowo-spedycyjne. W Polsce prawie wszystkie ładunki przewożone są ciężarówkami-blisko 90 procent ładunków. Sprawdź tutaj...

Zamknij