Leasing maszyn budowlanych

Podstawa każdej dobrze prosperującej firmy budowlanej jest profesjonalny sprzęt budowlany. To dzięki nim potrafi w pełni spełniać wymogi zleceniodawców. Ażeby móc zbudować swój biznes na stabilnych fundamentach należy zaryzykować i zainwestować. Jeśli firma nie dysponuje wystarczającymi środkami finansowymi na zakup najpotrzebniejszych maszyn budowlanych może skorzystać z usług firm leasingowych.

Sprawdź tutaj i znajdź NAJLEPSZY LEASING MASZYN BUDOWLANYCH

Impuls leasing to jedna z firm, która oferuje leasing maszyn budowlanych na bardzo dogodnych warunkach. Firma oferuje leasing maszyn uniwersalnych oraz specjalistycznych. Przedmiotem leasingu mogą być między innymi: koparki, walce, ładowarki, kruszarki, koparko-ładowarki, młoty, równiarki, żurawie, rozściełacze do asfaltu, nożyce wyburzeniowe.

Dzięki leasingowi sprzętu budowlanego firma może z szybciej i przyjemniej wyprzedać konkurencję i brać udział w licznych przetargach. Leasing pozwala na zwiększenie zysków firmy. Jednak decydując się na leasing warto skorzystać z doświadczonego i sprawdzonego funduszu. Jednym z nich jest Impuls Leasing lub Europejskiej Fundusz Leasingowych. Szczególnie ten drugi jest dość znany na polskim rynku. W Polsce działa już od 19 lat. Jest to lider branży leasingowej, któremu zaufało już ponad 200 tysięcy firm z całej Polski.


Decyzję leasingowa klient otrzyma w ciągu 15 minut. To klient decyduje o wysokość rat leasingowych. Elastyczność rat jest szczególnie ważna w przypadku niewielkich firm i osób prowadzących własną działalność gospodarczą. Ponadto w przypadku leasingu europejskiego gwarantowane są również wysokie limity kredytowe oferowane przez Europejski Bank Inwestycyjny oraz Bank Rozwoju Rady Europy. Europejski Fundusz Leasingowy oferuje również kredytowanie ubezpieczenia sprzętu lub zaliczenie go w poczet pierwszej wpłaty. Przedmiot leasingu nie jest w żaden sposób ograniczony jeśli chodzi o wartość.

1 komentarz do “Leasing maszyn budowlanych”

  1. Potrzebuję tani leasing na maszyny budowlane. Mam firmę budowlaną i brakuje mi kilku koparek oraz wywrotek. Oczywiście prowadzę działalność gospodarczą tak więc ma to być leasing na maszyny budowlane dla firm. Ostatnio trochę zalegam w US i ZUS dlatego najlepiej żeby to był leasing bez zaświadczeń i tylko na samo oświadczenie o zarobkach i nie zaleganiu. Szukam gdzie znaleźć najlepszą ofertę na leasing, a jeśli macie jakieś inne oferty na finansowanie zakupu maszyn budowlanych to poradźcie. Tadeusz z Poznania.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

*

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress