Leasing maszyn budowlanych PF Leasing

Polska to aktualnie ogromny plac budowy. Hasło „Polska w budowie” towarzyszy nawet wiodącej partii politycznej w Polsce podczas aktualnej kampanii wyborczej.

Sprawdź tutaj i znajdź NAJLEPSZY LEASING NA MASZYNY BUDOWLANE W PF LEASING

Masowa realizacja inwestycji budowlanych w naszym kraju to wynik zbliżających się Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej, których jesteśmy gospodarzami wspólnie z Ukrainą.

Organizacja trzeciej co do wielkości imprezy sportowej na świecie przyczyni się do dużego skoku cywilizacyjnego w Polsce. Wreszcie doczekamy się stadionów na światowym poziomie. Poprawi się także infrastruktura drogowa i hotelowa. Ogromne inwestycje budowlane mają to do siebie, iż są realizowane przez wielkie konsorcja. Na takim rynku jest także miejsce na podwykonawców. Zatem jeśli ktoś chce wykorzystać ogromną szansę i założyć firmę budowlaną i nie ma odpowiednich środków pieniężnych na zakup niezbędnego sprzętu to może skorzystać z oferty obcego finansowania w PF Leasing:

Leasing na maszyny budowlane:

– maszyny do robót ziemnych, drogowych i budowlanych
– leasing operacyjny
– maksymalny okres leasingu to 15 lat
– w polskich złotych
– uproszczona procedura przyznawania
– PF Leasing nie wymaga żadnych dokumentów księgowych

Dodaj komentarz

*

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Kredyt hipoteczny bez prowizji w Deutsche Banku

Osoby, które zastanawiają się nad zaciągnięciem kredytu hipotecznego powinny spojrzeć przychylniejszym wzrokiem na ofertę Deutsche Banku. On to bowiem proponuje...

Zamknij