Leasing ciągników siodłowych

Myślisz o zakupie nowego ciągnika siodłowego lub naczepy, jednak przerażają cie koszty? Może zamiast kredytu warto pomyśleć nad leasingiem? Getin Leasing oferuje leasing wszelkich pojazdów wymagających rejestracji bez konieczności angażowania w zakup własnych środków finansowych. Korzystając z usług leasingowych masz możliwość skorzystania z bezpłatnego doradztwa, elastyczności w ocenie transakcji oraz z czytelnej oferty bez ukrytych kosztów dodatkowych.

Sprawdź tutaj i znajdź NAJLEPSZY LEASING CIĄGNIKÓW SIODŁOWYCH

Getin Leasing oferuje zarówno leasing ciągników nowych jak i używanych.Ponadto na leasing można również zakupić naczepy, przyczepy, samochody ciężarowe oraz autobusy. Ażeby móc skorzystać z oferty leasingu w Getin należy posiadać 5% opłaty wstępnej. Klient może również wziąć w leasing pojazd starszy niż 10 lat, co jest niemożliwe w innych firmach. Decyzję o przyznaniu leasingu klient otrzymuje w ciągu 24 godzin. Nie trzeba martwić się również o zbyt zawiłe formalności, leasing jest udzielany na podstawie procedur uproszczonych.


Klient może wybierać czy chce płacić raty leasingowe równe, sezonowe czy degresywne. Ponadto leasing jest bardzo korzystny dla przedsiębiorców którzy osiągają wysokie przychody i szukają kosztów.W przypadku leasingu maksymalnie obniżenie miesięcznych płatności można osiągnąć osiągnąć poprzez wydłużenie okresu umowy nawet do 84 miesięcy.Można również zwiększyć wartość końcową do akceptowanego poziomu. Jednak należy pamiętać o pewnych ograniczeniach.Maksymalny okres leasingu w dużej mierze jest zależny od wieku leasingowanego przedmiotu. Poza tym przy zwiększeniu wartości wykupu istnieje ryzyko ewentualnej nie wypłacalności, bowiem dany przedmiot leasingu jest dłużej spłacany.

Przy leasingu ciągników siodłowych należy pamiętać również o tym, że bardzo ważne jest czy kupujemy go na fakturę VAT-marża czy tradycyjną fakturę. Każda firma leasingowa nalicza opłaty od ceny zakupu netto, dodając do nich 23% podatek VAT. Gdy firma leasingowa zakupuje ciągnik na fakturę VAT-marża, w cenie ciągnika nie ma zawartego podatku VAT. Wtedy mamy do czynienia z sytuacją, w której cenna netto jest równa cenie brutto.

1 komentarz do “Leasing ciągników siodłowych”

  1. Jestem w trakcie rozszerzania mojej działalności gospodarczej i zamierzam świadczyć także usługi przewozowe. Szukam gdzie znaleźć najtańszy leasing ciągników siodłowych na firmę. Wiem, że leasing na ciągniki siodłowe dla firm są na atrakcyjnych warunkach i można mieć naprawdę tani leasing. Szukam gdzie znaleźć dobry leasing firmowy bez zaświadczeń z us, zus i o zarobkach i tylko na samo oświadczenie. Mieszkam i prowadzę działalność gospodarczą w Poznaniu, pozdrawiam.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

*

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress