Leasing bez zaświadczeń

W ramach procedur leasingowych niektóre instytucje finansowe wymagają od klientów dostarczenia zaświadczeń określających sytuację finansowo-majątkową firmy. Wówczas należy przygotować zestawienia przychodów i zysków za bieżący oraz ostatni rok podatkowy. Takie praktyki wydłużają cały proces przyznawania leasingu.

Dlatego większość leasingodawców obecnie stosuje uproszczone procedury, które ograniczają się jedynie do złożenia wniosku wraz z dokumentami rejestrowymi danego przedsiębiorstwa. W mało skomplikowanej procedurze wystarczy złożyć w banku: wpis do Ewidencji Działalności Gospodarczej, Numer Identyfikacji Podatkowej oraz numer REGON.

Sprawdź tutaj i znajdź NAJLEPSZY LEASING BEZ ZAŚWIADCZEŃ

Jedną ze spółek leasingowych działających na polskim rynku, która bez większych przeszkód proponuje firmom ten rodzaj finansowania jest GETIN Leasing. Jedynie w przypadku umowy leasingowej dotyczącej sprzętu medycznego, GETIN Leasing zastrzega sobie prawo wymogu od potencjalnego klienta przedstawienia uprawnień do używania tego sprzętu.

Oferta leasingu bez zbędnych zaświadczeń:

– leasing samochodów do 3,5 ton
– leasing samochodów ciężarowych
– leasing maszyn i urządzeń
– leasing sprzętu medycznego
– leasing pożyczkowy

1 komentarz do “Leasing bez zaświadczeń”

  1. Jestem początkującym przedsiębiorcą i chciałbym wziąć sprzęt komputerowy w leasing na firmę. Nie chodzi o kupienie zwykłego laptopa i drukarki tylko o bardziej zaawansowany sprzęt, więc zastanawiam się nad jakąś poważną formą finansowania. Myślałem o leasingu, tylko nie wiem jakie dokumenty będą mi potrzebne. Widzę, że można to załatwić bez zaświadczeń z różnych urzędów, wystarczą tylko „papiery” firmy. Czy takie uproszczone procedury nie wiążą się przypadkiem z jakimiś większymi kosztami?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

*

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress