Tanie kredyty samochodowe na oświadczenie

Szukasz dogodnego kredytu na zakup nowego auta? Nie wiesz, który bank oferuje najlepsze warunki? Przerażają Ciebie formalności związane z kredytem? Boisz się, że bank może odrzucić twój wniosek? Zapoznaj się z ofertą kredytu samochodowego w Alior Banku, który jest udzielany klientom na uproszczonych zasadach. Decyzję kredytową otrzymasz w ciągu kilkudziesięciu minut na podstawie oświadczenia o dochodach. Dzięki temu kredytowi w bardzo szybki sposób będzie w stanie zrealizować marzenia o własnym samochodzie.

Wyślij WNIOSEK o kredyt samochodowy na oświadczenie

Alior Bank oferuje bardzo dogodne warunki kredytowania zakupu pojazdów. Od klientów nie jest wymagane zaświadczenie o dochodach. Bank finansuje nawet 100% wartości pojazdu. Bez jakiejkolwiek wpłaty własnej klient może otrzymać nawet do 120 tysięcy złotych. Okres kredytowania wynosi maksymalnie 100 miesięcy, dzięki czemu istnieje możliwość ograniczenia raty do minimum.


Kredyt samochodowy na uproszczonych zasadach prócz niezbędnych dokumentów do podpisania umowy nie różni się praktycznie niczym od tradycyjnego kredytu. W przypadku jakichkolwiek kosztów dodatkowych takich jak ubezpieczenie kredytu, prowizja czy inne opłaty związane z zakupem pojazdu klient ma możliwość doliczyć do rat kredytu. Tak więc możemy zakupić auto nie posiadając przy sobie ani grosza. Bank finansuje również zakup samochodu bezpośrednio od osoby fizycznej. Dzięki temu wybór auta nie ogranicza się tylko do salonu czy komisu. Bank jest bardzo elastyczny jeśli chodzi o spłatę kredytu. Klient może w dowolnym momencie spłacić wcześniej kredyt. Dodatkowo jeśli klient zdecyduje się na wykup polisy ubezpieczeniowej na życie i od utraty pracy bank zapewnia oprocentowanie bazowe kredytu o 2 punkty procentowe.

samochodyJeśli klient obawia się, że jego dochody są zbyt niskie może strać się o kredyt wraz z czterema współkredytobiorcami. Ponadto bank finansuje zakup wszelkiego rodzaju pojazdów: motocykle, skutery, samochody osobowe, samochody ciężarowe oraz wszelkie inne pojazdy podlegające rejestracji. Kredyt udzielany jest bez poręczenia. Podstawowym zabezpieczeniem kredytu jest częściowe przewłaszczenie samochodu oraz cesja praw z polisy AC.

Piszcie swoje opinie i spostrzeżenia odnośnie opisanej tutaj oferty.

3 komentarze do “Tanie kredyty samochodowe na oświadczenie”

  1. Gdzie znajdę najlepszy kredyt samochodowy na oświadczenie na działalność gospodarczą. Prowadzę własną firmę i mam trochę opóźnień w zus oraz w us i dlatego potrzebuję znaleźć kredyt na samochód na oświadczenie na firmę. Wiem, że jest coraz więcej takich ofert jednak nie chcę popełnić błędu i szukam, która oferta na kredyt samochodowe dla firm jest najbardziej atrakcyjna. Jestem ze Szczecina i czekam na kontakt.

    Odpowiedz
  2. właśnie czegoś takiego szukałem;-)bez żadnych wkładów własnych; no i można kopic auto w komisie!teraz już idą święta więc udam się do Alior Banku już w nowym roku 😉

    Odpowiedz
  3. Podoba mi się ta oferta! Nie lubię, gdy jest zbyt wiele formalności, załatwiania, kombinowania itp. Sterty papierów po prostu mnie przerażają. Myślę, że bardzo szybko skorzystam, bo właśnie mam 2 autka na uwadze i muszę się zdecydować na jedno z nich 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

*

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress