Kredyty samochodowe dla prawników

Kredyt na samochód dla prawników – oferta Pekao SA. Prawnicy należą do grupy zawodowej cieszącej się społecznym zaufaniem. Prawnicy cieszą się dużym uznaniem także w oczach instytucji finansowych. Bank Pekao SA przygotował dla przedstawicieli wolnych zawodów(np. prawnicy) prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą  ofertę kredytową na zakup samochodu.

Wyślij WNIOSEK o kredyt na samochód dla prawników

Kredyt Auto SIL można przeznaczyć na zakup wymarzonego środka transportu do 300 tysięcy złotych. Aby otrzymać taki kredyt należy prowadzić działalność gospodarczą od co najmniej 24 miesięcy i posiadać rachunek firmowy w Pekao SA. od co najmniej pół roku.

Kolejnym niezbędnym warunkiem jest prowadzenie uproszczonej księgowości: księga przychodów i rozchodów, ryczałt ewidencjonowany.

Auto SIL-szczegóły oferty:

– kredyt na zakup środka transportu
– kredytowanie do 5 lat
– maksymalna kwota kredytu to 300 tysięcy złotych
– kredyt w PLN, EUR i USD
– 20 procentowy wkład własny(wartości netto inwestycji)
– zabezpieczeniem dla banku jest przewłaszczenie środka transportu
– uproszczona procedura
– korzyści podatkowe

2 komentarze do “Kredyty samochodowe dla prawników”

  1. Dziwi mnie to, że Pekao wymaga od tej grupy zawodowej 20 procentowego wkładu własnego. Przecież prawnicy to osoby z dobrymi zarobkami oraz tak jak wyżej napisano cieszą się społecznym zaufaniem!więc po co to dodatkowe zabezpieczenie?

    Odpowiedz
  2. Nie podoba mi się ten podział na „lepsze” i „gorsze” grupy zawodowe. Prawnik może być tak samo niewypłacalny jak robotnik niewykwalifikowany, a może być nawet odwrotna sytuacja, że pan czy pani mecenas tonie w długach i zalega ze spłatą, a zwykły „szarak” na etacie spłaca wszystko w terminie.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

*

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress