Kredyty samochodowe bez zdolności kredytowej

Coraz więcej osób w Polsce ma problemy ze spłatą zobowiązań. Według najnowszych danych ok. 2 miliony Polaków ma problemy finansowe. Rekordzista zalega z płatnościami na ponad 94 miliony złotych-zatem będzie regulował to zadłużenie do końca życia.

Złóż WNIOSEK o kredyt na samochód bez sprawdzania zdolności kredytowej. Sprawdzimy czy uda nam się go załatwić.

Jeśli ktoś nie porozumiał się z kredytodawcami co do spłaty przeterminowanych zobowiązań, to musi rodzic sobie sam na własną rękę. Dłużnik na pewno nie otrzyma kolejnej pożyczki w banku, gdyż nie posiada zdolności kredytowej. W takim wypadku jedynym wyjściem może okazać się pomoc instytucji pozabankowej. Owe instytucje udzielają finansowego wsparcia bez sprawdzania danych w Biurze Informacji Kredytowej i co więcej bez zdolności kredytowej.

Z dobrodziejstw instytucji pozabankowej można skorzystać także w chwili uzyskiwania niskich dochodów lub pracując na podstawie umowy na czas określony. Przykładowo z pożyczki jaką otrzymamy w parabanku możemy sfinansować zakup wymarzonego auta. Instytucji pozabankowych w Polsce jest naprawdę wiele, praktycznie na każdej ulicy znajdziemy takie firmy. Jedynym minusem „szybkich” kredytów jest dość wysoki koszt pożyczonego pieniądza.

1 komentarz do “Kredyty samochodowe bez zdolności kredytowej”

  1. Myślałam, że instytucje pozabankowe pożyczają tylko małe kwoty na krótki czas!Wszytko fajnie tylko widnieje w rejestrze BIG-u. Z tego co wiem to parabanki tam sprawdzają klientów

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

*

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress