Sprawdzone kredyty na samochody ciężarowe

Szukasz banku, który sfinansuje zakup samochodu ciężarowego? Chciałbyś skorzystać z możliwie jak najlepszej oferty, a nie wiesz jaki bank wybrać? Sprawdź ofertę Getin Banku. Bank ten już od dłuższego czasu jest liderem jeśli chodzi o ilość udzielonych kredytów samochodowych. Finansuje on zakup niemal każdego pojazdu, który podlega rejestracji. Może być to zarówno motocykl, ciągnik czy samochód dostawczy. Getin Bank oferuje kredyty samochodowe na korzystnych warunkach zarówno dla osób fizycznych jak i dla firm.

Kredyt samochodowy w Getin Banku udzielany jest nawet na 120 miesięcy. Jest  to najdłuższy oferowany okres kredytowania. Bank oferuje nie tylko możliwość finansowania zakupu ale również refinansowania kosztów zakupu dowolnego pojazdu. Kredyt może być udzielony na 100% wartości samochodu. Wstępną decyzję kredytową klient otrzymuje już w ciągu kilku godzin.

Wyślij WNIOSEK o kredyt na samochód ciężarowy

W przypadku kredytu z wpłatą własną lub na mniejsze kwoty możliwe jest udzielenie kredytu na uproszczonych zasadach na podstawie oświadczenia o dochodach. W innych przypadkach konieczne jest zaświadczenie o dochodach. Bank kredytuje również wszelkie koszty dodatkowych ubezpieczeń i prowizji związanych z zakupem auta.

Getin Bank umożliwia również sfinansowanie potrzeb klienta związanych z eksploatacją i utrzymaniem kredytowanego samochodu. Klient ma możliwość również sfinansowania przez bank kosztów ubezpieczenia wykupu OC, AC czy NNW. Bank również finansuje koszty ubezpieczenia związane z odnowieniem ubezpieczenia. Jednak ta opcja jest dostępna tylko wtedy jeśli bank zawarł porozumienie z ubezpieczycielem w zakresie oferty ubezpieczeń komunikacyjnych. Dzięki otrzymanemu kredytowi można również sfinansować dodatkowe wyposażenie auta dla podniesienia jego standardu.

Bank nie ustanawia żadnych ograniczeń co do wieku pojazdu, na który może być zaciągnięty kredyt. Kredyt udzielany jest tylko i wyłącznie w złotówkach, tym samym minimalizując ryzyko kursowe. Bank umożliwia również obniżenie raty o połowę, jeśli umowa z bankiem będzie aktywna od co najmniej 3 miesięcy. Zabezpieczenie kredytu stanowi zabezpieczenie na pojeździe mechanicznym.

Ażeby otrzymac kredyt należy skontaktować się z doradcą banku lub wybrac się do jednej z placówek banku z dwoma dokumentami tożsamości oraz oświadczeniem lub zaświadczeniem o dochodach.

2 komentarze do “Sprawdzone kredyty na samochody ciężarowe”

  1. Jaki jest najtańszy i jakie warunki trzeba spełnić żeby można było ubiegać się o kredyty bez zaświadczeń na samochody ciężarowe? Nie mam dużych zaległości, ale trochę potrwa zanim pospłacam także szukam gdzie znaleźć najtańszy kredyt na samochód ciężarowy na oświadczenie w okolicach Gdańska.

    Odpowiedz
  2. Mam na oku ciężarówkę do firmy spedycyjnej. Z tego co widzę kredyt samochodowy w Getin Banku pasuje do mojej firmy pod względem warunków. Minusem jest waluta kredytu….;-)głównie prowadzimy rozliczenia w EURO. Dlatego w tej walucie by było najtaniej dla nas

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

*

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress