Kredyty na remont mieszkania

Kredyty gotówkowe udzielane są na bardzo wiele celów. Od finansowania zakupu nowego samochodu po zakup sprzętu AGD. Zatem poszukując finansowego wsparcia w remoncie mieszkania powinniśmy zacząć od prześledzenia najnowszego rankingu kredytów gotówkowych.

Załóżmy, że chcemy przeprowadzić kapitalny remont mieszkania o powierzchni 45 metrów kwadratowych. Deficyt dobrych fachowców zajmujących się remontami sprawia, iż ich usługi są w cenie. Przyjmijmy, że łącznie na ten cel chcemy przeznaczyć 20 tysięcy złotych, posiłkując się kredytem udzielonym na 4 lata. Biorąc pod uwagę powyższe założenia to najlepszą obecnie ofertę kredytowania tego celu spotkamy w Banku BNP Paribas.


Kredyt na remont mieszkania w BNP Paribas-szczegóły oferty:

– RRSO 10,36 procent
– miesięczna rata ok. 461 zł
– brak prowizji
– wystarczy dowód osobisty i oświadczenie o zarobkach
– brak opłat administracyjnych
– ubezpieczenie wynosi 2,99 procent wartości kredytu
– kwota ubezpieczenia doliczana jest do każdej miesięcznej raty

3 komentarze do “Kredyty na remont mieszkania”

 1. Muszę zrobić dokładną kalkulację i zastanowię się co z tym fantem zrobić – planuję remont swojego mieszkania – 100 metrów w zabytkowej kamienicy w Szczecinie. Mam nadzieję, że wraz ze wszystkimi opłatami kredyt nie będzie kosztował mnie więcej niż budowa domu…

  Odpowiedz
 2. Niech mi ktoś powie, czy te warunki są korzystne? Czy warto się tym dokładniej zainteresować czy to taki sam kredyt jak wiele innych, że wszystko ładnie wygląda przed podpisaniem umowy, a potem to już szara rzeczywistość…?

  Odpowiedz
 3. Chcę żonie zrobić niespodziankę. Planuję remont kuchni. Potrzebuję na to 15 tys zł. Mam pracę i spokojnie spłacę to za 12 miesięcy.
  Czy możecie zaproponować jakiś bank, który szybko i sprawnie załatwi sprawę ? Nie chcę latać po tych wszystkich instytucjach, a chciałbym dostać najtańszy kredyt.
  Nie interesują mnie parabanki.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

*

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress