Polecane kredyty na ciągniki siodłowe

Kredyt na samochody ciężarowe i ciągniki siodłowe można otrzymać niemal w każdym banku, który oferuje tradycyjne kredyty na zakup auta. Banki te finansują zazwyczaj zakup dowolnego pojazdu, który wymaga rejestracji. Może być to samochód ciężarowy, motocykl, ciągnik siodłowy czy skuter. Jednym z takich banków jest Credit Agricole. Bank ten oferuje kredyt na stosunkowo długi czas. Maksymalnie wynosi on nawet 120 miesięcy. Jest to najdłuższy okres kredytowania oferowany na rynku. Ażeby otrzymać kredyt klient nie musi posiadać wkładu własnego. Bank udzieli kredyt na nawet 100% wartości pojazdu.

Na decyduję kredytową w Credit Agricole czeka się niecałą godzinę.Klient nie musi nawet odwiedzać placówki banku, żeby dowiedzieć się czy otrzyma kredyt. Może skontaktować się z bankiem telefonicznie. Kredytem można pokryć nawet koszty zakupionego już pojazdu.

Wyślij WNIOSEK o kredyt na ciągnik siodłowy

Kredyt samochodowy w Credit Agricole może również służyć jako kredyt refinansowy. Dzięki niemu możemy refinansować kredyt zaciągnięty w innym banku na mniej dogodnych warunkach. Ponadto w pakiecie z kredytem klient może otrzymać również kredyt gotówkowy przeznaczony na dowolny cel. Dodatkowo jeśli klient zdecyduje się na otwarcie konto w tym banku, może skorzystać wówczas z promocji obniżonej prowizji kredytowej.
Bank jednakże wprowadza ograniczenia co do wieku pojazdu. Pojazd nie może być starszy niż 12 lat. Również ograniczenia są co do wagi samochodu ciężarowego. Nie może ona przekraczać 3,5 tony. Na cięższe samochody kredyt udzielany jest na nieco innych warunkach. Minimalna kwota kredytu to 5 tysięcy złotych. Maksymalnie bank może udzielić kredyt nawet na 200 tysięcy. Wszystko zależy od zdolności kredytowej klienta.

Bank jest bardzo elastyczny jeśli chodzi o akceptowane źródła dochodu. Ponadto klient ma możliwość łączenia dochodów z dwóch źródeł. Jeśli dochody są zbyt niskie do kredytu może przystąpić jednocześnie aż 3 współkredytobiorców. Do kredytu oferowane są różne pakietu ubezpieczeń. Jest to albo pakiet podstawowy „ życie” albo pakiet rozszerzony, który uzupełniony jest o ubezpieczenie dopasowane do typu osiąganych przez klienta dochodów. Bank oferuje również możliwość wykupu ubezpieczenia komunikacyjnego w pakiecie OC,AC, NNW kierowcy i pasażerów, informacja prawna, zielona karta, Car Assistance, Mini Car Assistance.

1 komentarz do “Polecane kredyty na ciągniki siodłowe”

  1. nie mam czasu i nerwów na bieganie po bankach, więc powiem szczerze już mi się podoba ta oferta. Chciałbym się jednak dokładnie dowiedzieć czegoś w sprawie RRSO-ale to pewnie odezwie się ktoś do mnie po wysłaniu wniosku online

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

*

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress