Kredyty hipoteczne

Własne mieszkanie to marzenie wielu Polaków, o domu nawet nie wspominając. Niestety tylko nieliczni mogą pozwolić sobie na zakup mieszkania bez zaciągania kredytu hipotecznego. Inni zmuszeni są do korzystania z pomocy banków. A te w walce o klientów co chwila zmieniają swoje oferty, promują nowe, tańsze produkty.

Złóż WNIOSEK z zapytaniem o najlepszy kredyt hipoteczny

Dlatego też chcąc być na bieżąco trzeba uważnie śledzić ich poczynania, a najłatwiej to robić za pomocą Internetu, gdzie znaleźć można gotowe zestawienia, rankingi najlepszych kredytów hipotecznych. Kredyt na mieszkanie, powinien być przede wszystkim tani. Trzeba tym samym sprawdzić wszystkie jego parametry – wysokość prowizji, marży, oprocentowanie. Dowiedzieć się czy istnieje możliwość wcześniejszej  jego spłaty.

Oferujemy między innymi:

Kredyt na budowę domu
Kredyt na działkę budowlaną

Polecamy najlepsze kredyty hipoteczne:

kredyt hipoteczny Deutsche Bank
kredyt hipoteczny Getin Bank
kredyt hipoteczny Idea Bank

W Sieci dostępne są również opinie, recenzje i komentarze innych użytkowników, którzy już skorzystali z kredytów mieszkaniowych. Zapoznając się z nimi łatwo dowiedzieć się gdzie znaleźć dobry kredyt na zakup mieszkania. Trzeba pamiętać o tym, że kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, dlatego należy dokłądnie przyjrzeć się umowie przed jej podpisaniem, a następnie po prostu cieszyć się własnym mieszkaniem mimo konieczności spłaty rat kredytu mieszkaniowego.

8 komentarzy do “Kredyty hipoteczne”

 1. Witam, planuje kupić z mężem mieszkanie w Szczecinie i potrzebuję znaleźć najlepszy kredyt hipoteczny. Proszę o pomoc gdzie znajdę tani i najlepiej bez prowizji kredyt na zakup mieszkania na terenie miasta Szczecin.

  Odpowiedz
 2. Szukam gdzie znaleźć tani i dobry kredyt hipoteczny na zakup mieszkania w Szczecinie. Potrzebuję pożyczyć z banku 300 tys. zł na okres 30 lat. Jeśli znacie jakieś ciekawe promocje na kredyt mieszkaniowy to proszę o pilny kontakt.

  Odpowiedz
 3. Widzę wiele niedoskonałości w bankowych systemach, ofertowych szczególnie w dziedzinie kredytów hipotecznych.Kredyty hipoteczne to nie tylko tzw.mieszkaniowe. .Średnia życia statystycznego Polaka to 75,2 roku,natomiast banki oferują swe produkty o kryterium wiekowym 70 lat. Stabilność finansowa emeryta /często wcześniejszego od zasad ZUS/jest o wiele bardziej pewna od osób pracujących,w szczególności o długiej nienagannej historii kredytowej.Powyższą opinię wyrażam w oparciu o doświadczenie w PKO BP . Wiele innych banków , z małymi wyjątkami, stosują podobną politykę.

  Odpowiedz
 4. najleprzy kredyt jest w getin noble Banku mimo ze miałam kiepską historię kredytową to tylko on udzielił mi kredytu moze i oprocentowanie jset ciut wyzsze niz u konkurencji to dla mnie najwazniejsze jest ze mam mieszkanie

  Odpowiedz
 5. Czy istnieje jakiś dobry, profesjonalny i rzetelny ranking banków udzielających kredyty hipoteczne? Nie chciałabym wpaść w jakąś pułapkę i zapożyczyć się tak, żeby następne pokolenia musiały jeszcze spłacać moje długi. Planujemy z mężem zakup jakiegoś niewielkiego mieszkanka, żeby starczyło dla nas i dla naszej pociechy, która wkrótce pojawi się na świecie.

  Odpowiedz
 6. Witam,poszukuję kredytu hipotecznego pod zastaw działki budowlanej.Sprawa jest pilna więc czekam na konkretne oferty.
  Pozdrawiam,Beata

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

*

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress