Kredyty gotówkowe

Popsuta lodówka albo pralka? Okazja do kupna nowego sprzętu RTV, która ucieka sprzed nosa? A może wycieczka last minute? Nie stać Cię na realizację marzeń, albo kupno niezbędnych rzeczy kiedy coś się w domu psuje? Nie masz z czego odkładać na czarną godzinę?

Od tego są banki – żeby Ci pomóc w trudnej sytuacji. Niemal każda instytucja finansowa ma w swojej ofercie kredyt gotówkowy, który niekiedy jest dostępny nawet od ręki. Dobry kredyt gotówkowy to przede wszystkim tani kredyt, do tego taki, który można zaciągnąć w ciągu kilku minut bez zbędnej papierologii. Żeby nie tracić czasu można sprawdzić warunki kredytu gotówkowego chociażby za pośrednictwem Internetu. Wystarczy rzucić okiem na zestawienia najlepszych kredytów gotówkowych.

Polecamy kredyty gotówkowe w:

Kredyt gotówkowy Meritum Bank
Kredyt na remont mieszkania

Gdzie znaleźć takie rankingi? Wszystko dostępne jest w Sieci, a wyszukiwarka ułatwi sprawę i od razu wyświetli nam najnowsze zestawienia pożyczek pieniężnych. Warto prócz liczb takich jak wartość marży, prowizji czy oprocentowania zwrócić również uwagę na komentarze klientów banków. A po dokonaniu transakcji, otrzymaniu kredytu gotówkowego zostawić swoją opinię, recenzję na temat jakości usługi, produktu w danym banku.

4 komentarze do “Kredyty gotówkowe”

  1. Witam!Potrzebuje porzyczyc 20000 zl. na piec lat.Pracuje za granica,mam stalą prace i dochód,niestety banki traktują mnie jak trędowatego.Bardzo proszę o pomoc!

    Odpowiedz
  2. Ostatnio popsuła mi się pralka. Nie chciałem bawić się w zakupy na raty, bo potrzebowałem jeszcze gotówki na inny cel. Poszedłem więc do banku i bez problemu dostałem pożyczkę na 2500 zł. Nie mam zbyt wysokich dochodów, ale mam stałą pracę i pożyczka w wysokości półtorej pensji nie stanowiła większego problemu

    Odpowiedz
  3. Czy bardziej opłaca się wziąć sprzęt na raty czy lepiej kredyt gotówkowy w banku? Muszę wymienić lodówkę na nową i jeśli miałabym możliwość, wymieniłabym meble w kuchni.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

*

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress