Czy warto wziąć kredyt samochodowy w Santander Consumer Banku

Oferta kredytów samochodowych w Santander Consumer Banku skierowana jest do bardzo wielu podmiotów. Kredyt udzielany jest osobom fizycznym, podmiotom prowadzącym działalność gospodarczą, spółkom prawa handlowego, stowarzyszeniom lub fundacjom. Dogodne warunki dotyczą także procedury dokumentowej. To znaczy Santander Consumer Bank nie wymaga podczas ustalania zdolności kredytowej żadnych zaświadczeń o zarobkach, a jedynie oświadczenia kredytobiorcy.

Wypełnij wniosek o kredyt samochodowy Santander Consumer Bank

Dodatkowo w wyborze najlepszej oferty klienci mogą liczyć na pomoc doradcy bankowego. Działania potencjalnego kredytobiorcy ograniczają się jedynie do wyboru wymarzonego pojazdu. Obce finansowanie można przeznaczyć na zakup samochodu, motoroweru, motocyklu lub quada. Zaznaczmy, iż mogą to być pojazdy używane z rodzimego rynku lub sprowadzone z zagranicy.

Szczegóły oferty kredytu samochodowego:

– okres kredytowania do 96 miesięcy
– ochrona ubezpieczeniowa
– nie jest wymagana wpłata własna
– akceptowanie różnych źródeł dochodów
– maksymalny wiek pojazdu używanego to 12 lat
– pojazd o masie całkowitej do 6,5 ton
– RRSO ok. 8,17 procent

2 komentarze do “Czy warto wziąć kredyt samochodowy w Santander Consumer Banku”

 1. u mnie w grę wchodzi samochód sprowadzony z zagranicy-już mi się podoba ten Santander!teraz tylko czy zaakceptują moje źródło dochodu-ale z tym dylematem udam się bezpośrednio do banku;-)

  Odpowiedz
 2. Przygotuj się na nawiedzanie przez kogoś z banku,robią dużo szumu że bierzesz u nich kredyt.Będą latać po wszystkich sąsiadach w okolicy.Przez tydzień będziesz sławny i oczywiście sąsiedzi będą się cieszyć. To tyle ,raz skorzystałem z oferty kredytowej na samochód i jestem zadowolony,mimo tego bank jest godny polecenia .
  PS.
  Spłaciłem kredyt ,nie wiem teraz jak długo będę czekał na książkę wozu.
  Napiszę jak długo to trwało.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

*

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress