Dla kogo jest kredyt Samochodowy w Getin Banku

Getin Bank w łatwy sposób udziela informacji dotyczącej kredytów samochodowych. Na stronie internetowej banku także znajduje się formularz zgłoszeniowy. Po jego wypełnieniu z zainteresowaną osobą skontaktuje się jeden z pracowników banku i wyjaśni wszelkie warunki kredytowe. Jeśli ten sposób komunikacji nie podoba się potencjalnemu klientowi, może on rzecz jasna udać się do najbliższej placówki bankowej Getin Banku i tam przejrzeć ofertę wraz z wykwalifikowanym doradcą finansowym.

My proponujemy kontakt z naszym doradcą poprzez poniższy wniosek. Załatwiamy wszystkie formalności i z gotową umową przyjeżdżamy do klienta do domu.

Wypełnij wniosek o kredyt samochodowy w Getin Banku

Warto jest skorzystać z finansowania zakupu auta w tym banku z bardzo wielu względów. Na przykład obce finansowanie można przeznaczyć za zakup nowego i używanego samochodu, bank kredytuje ubezpieczenie pojazdu oraz jego dodatkowe wyposażenie. Decyzję kredytową można uzyskać już w 4 godziny.

Kredyt samochodowy – szczegóły oferty:

– oprocentowanie od 5,49 procent- szybka decyzja kredytowa
– odbiór samochodu nawet w przeciągu dwóch dni
– bez wkładu własnego
– maksymalny okres kredytowanie to 60 miesięcy
– kredyt na samochody nowe i używane (nie starsze niż 10 lat)

3 komentarze Dla kogo jest kredyt Samochodowy w Getin Banku

 • jerry

  Dobre posunięcie Getin Banku z tym wiekiem kupowanego samochodu. Polacy nabywają głównie auta z tego przedziału wiekowego no i ten brak wkładu własnego ucieszy niejednego klienta Getin Banku

  • Samochodziarz

   No to Getin Bank pojechał po bandzie. Inne banki mają ograniczenia odnośnie wieku samochodów i nie udzielają kredytów na wraki, a Getin poszedł w drugą stronę i umożliwił ludziom kupowanie starych samochodów, na dodatek na uproszczonych zasadach…

   • kupię auto na raty

    masakra! czego się nie robi, żeby być „lepszym” od konkurencji… nawet udziela się kredytów na wraki

    mam nadzieję, że szybko pójdą po rozum do głowy…

Dodaj opinię

 

 

*