Dla kogo jest kredyt Samochodowy w Getin Banku

Getin Bank w łatwy sposób udziela informacji dotyczącej kredytów samochodowych. Na stronie internetowej banku także znajduje się formularz zgłoszeniowy. Po jego wypełnieniu z zainteresowaną osobą skontaktuje się jeden z pracowników banku i wyjaśni wszelkie warunki kredytowe. Jeśli ten sposób komunikacji nie podoba się potencjalnemu klientowi, może on rzecz jasna udać się do najbliższej placówki bankowej Getin Banku i tam przejrzeć ofertę wraz z wykwalifikowanym doradcą finansowym.

My proponujemy kontakt z naszym doradcą poprzez poniższy wniosek. Załatwiamy wszystkie formalności i z gotową umową przyjeżdżamy do klienta do domu.

Wypełnij wniosek o kredyt samochodowy w Getin Banku

Warto jest skorzystać z finansowania zakupu auta w tym banku z bardzo wielu względów. Na przykład obce finansowanie można przeznaczyć za zakup nowego i używanego samochodu, bank kredytuje ubezpieczenie pojazdu oraz jego dodatkowe wyposażenie. Decyzję kredytową można uzyskać już w 4 godziny.

Kredyt samochodowy – szczegóły oferty:

– oprocentowanie od 5,49 procent- szybka decyzja kredytowa
– odbiór samochodu nawet w przeciągu dwóch dni
– bez wkładu własnego
– maksymalny okres kredytowanie to 60 miesięcy
– kredyt na samochody nowe i używane (nie starsze niż 10 lat)

3 komentarze do “Dla kogo jest kredyt Samochodowy w Getin Banku”

 1. Dobre posunięcie Getin Banku z tym wiekiem kupowanego samochodu. Polacy nabywają głównie auta z tego przedziału wiekowego no i ten brak wkładu własnego ucieszy niejednego klienta Getin Banku

  Odpowiedz
  • No to Getin Bank pojechał po bandzie. Inne banki mają ograniczenia odnośnie wieku samochodów i nie udzielają kredytów na wraki, a Getin poszedł w drugą stronę i umożliwił ludziom kupowanie starych samochodów, na dodatek na uproszczonych zasadach…

   Odpowiedz
   • masakra! czego się nie robi, żeby być „lepszym” od konkurencji… nawet udziela się kredytów na wraki

    mam nadzieję, że szybko pójdą po rozum do głowy…

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

*

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress