Jak załatwić kredyt Samochodowy w Credit Agricole Bank

Lukas Bank po rebrandingu oferuje swoje dotychczasowe produkty pod nazwą Credit Agricole. Kredyt samochodowy w Credit Agricole jest na tyle korzystny, że można nim pokryć koszty zakupu posiadanego już samochodu. Bank nie robi także problemów jeśli chodzi o podmiot sprzedający. Można nabyć auto zarówno w salonach, w komisach jak i od osoby fizycznej.

Wypełnij wniosek o kredyt samochodowy w Credit Agricole Bank

Kolejnym udogodnieniem tego banku jest możliwość otrzymania decyzji kredytowej bez wychodzenia z domu. Tak jak w każdej ofercie produktów kredytowych również Credit Agricole pobiera od klientów prowizję za udzielenie obcego finansowania oraz marżę. Istnieje jednak sposób na obniżkę tych kosztów. Mianowicie bank naliczy mniejszą prowizję jeśli na rachunek osobisty będą regularne wpływy w wysokości min. 1000 zł przez okres 6 miesięcy. Poniżej przedstawiamy szczegóły tej oferty kredytu samochodowego.

– minimalna wartość kredytowania to 5 tysięcy złotych
– kredyt mogą wziąć nawet 3 osoby
– okres kredytowania do 120 miesięcy
– RRSO od 10,60 do 14,20 procent
– ubezpieczenie komunikacyjne
– możliwość łączenia dochodów z różnych źródeł

2 komentarze do “Jak załatwić kredyt Samochodowy w Credit Agricole Bank”

  1. Szkoda, że nowa oferta nie wychodzi szerzej. Bardzo przydatny byłby kredyt dla bezrobotnych. Potrzebuję kupić samochód do rozkręcenia firmy, a póki co nie mam dochodów.

    Odpowiedz
  2. nie mam zbyt dużych dochodów ale jak połączymy siły w najbliższej rodzinie to pewnie nazbieramy odpowiednią wysokość dochodów i ze zdolnością kredytową nie powinno być problemów….

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

*

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress