Jakie warunki ma kredyt Samochodowy w Alior Banku

W ofercie Alior Banku tak jak w każdym innym uniwersalnym banku nie mogło zabraknąć kredytów samochodowych. Jeśli potencjalny kredytobiorca wykażę dobrą historię kredytową i uzyska zdolność kredytową to bank jest w stanie wypłacić wnioskowane środki pieniężne w ciągu jednego dnia. Natomiast decyzja o przyznaniu kredytu podejmowana jest już w godzinę. Dla osób, które chcą zakupić samochód sprowadzony z zagranicy, Alior Bank przygotował oddzielny kredyt samochodowy-Wycena.

Złóż wniosek o kredyt samochodowy w Alior Banku

W ofercie tego kredytu chodzi o to, że bank udziela obcego finansowania na podstawie wyceny rynkowej wartości auta. Oprocentowanie kredytu samochodowego w Alior Banku oparte jest o stałą marżę i stawkę WIBOR 3M(w ciągu całego okresu kredytowania). Można obniżyć to oprocentowanie poprzez skorzystanie z ubezpieczenie na Życie i od Utraty Pracy. Wówczas bank zaproponuje nam stawkę oprocentowania niżą od standardowej o dwa punkty procentowe.

Kredyt samochodowy-szczegóły oferty:

– kredytowanie do 100 procent wartości samochodu
– kredyt do 120 tysięcy złotych bez wkładu własnego
– oprocentowanie od 6,08 procent
– wypłata środków pieniężnych w 1 dzień
– maksymalny okres kredytowanie to 100 miesięcy
– możliwość wcześniejszej spłaty
– wszelkie koszty, opłaty, prowizje można doliczyć do raty kredytu
– finansowanie zakupu auta od dealera, z komisu lub od osoby fizycznej

1 komentarz do “Jakie warunki ma kredyt Samochodowy w Alior Banku”

  1. Fajnie, że Alior Bank daje możliwość wliczania pozostałych kosztów kredytowania na poczet raty!Chcę wziąć kredyt dlatego, że nie dysponuje odpowiednio dużą gotówką. Tak od razu zapłacić prowizję też nie byłbym w stanie

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

*

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress