Kredyt samochodowy na uproszczonych zasadach w Santander

Potencjalnych kredytobiorców interesują przede wszystkim kredyty na uproszczonych zasadach. Czyli takie, które charakteryzują się mało skomplikowanym procesem przygotowywania dokumentacji. Polacy dość często realizują marzenia o własnym samochodzie posiłkując się kredytem samochodowym.

W całym ubiegłym roku banki udzieliły kredytów samochodowych na łączną kwotę ponad 5 miliardów złotych.  Szybkie kredyty mają to do siebie, iż są udzielane w oparciu o jeden dokument tożsamości, oświadczenie o miejscu pracy oraz wysokości miesięcznych dochodów.

Złóż WNIOSEK o kredyt na zakup własnego auta na uproszczonych zasadach

Kolejnymi udogodnieniami na rynku kredytów samochodowych w polskim sektorze bankowym są szybkie decyzje kredytowe, a także brak wymaganego wkładu własnego. Poniżej przedstawiamy najważniejsze warunki kredytu samochodowego w Santander Consumer Banku.


Szybki kredyt w Santander Consumer Banku-szczegóły oferty:

– możliwość składania wniosku online
– szybki proces kredytowy
– mało dokumentacji
– kredytowanie w polskich złotych
– ilość rat kredytowych: od 25 do 72
– wiek pojazdu nie może przekroczyć 5 lat
– RRSO ok. 8,17 procent

2 komentarze do “Kredyt samochodowy na uproszczonych zasadach w Santander”

  1. Dosyć niskie oprocentowanie, jednak potrzebuję gotówki na samochód 6 letni!!!jestem ciekawy, czy to już mnie dyskwalifikuje na starcie???muszę się udać do ich placówki

    Odpowiedz
  2. 5 lat to rzeczywiście bardzo „młody” wiek jak na samochody używane. Ale wszystko ma swoje dobre strony. Może dzięki takiemu rozwiązaniu na naszych ulicach będzie jeździło coraz mniej rozsypujących się, zardzewiałych i dymiących „zabytków”…

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

*

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress