Kredyt pod zastaw samochodu

samochodyJest to oferta dla osób, które posiadają zabezpieczenie w postaci samochodu osobowego lub ciężarowego i potrzebują pożyczyć określoną ilość gotówki. Produkt ten pozwala uwolnić środki finansowe, które zainwestowane są w nasze auto. Jest to najprościej mówiąc refinansowanie kosztów zakupu samochodu.  Pożyczka pod zastaw auta charakteryzuje się uproszczoną procedurą przyznawania i nie wygórowanymi kosztami związanymi z oprocentowaniem i obsługą kredytu. Kredyt pod zastaw samochodu

Złóż WNIOSEK o kredyt pod zastaw auta

Zastawem może zostać objęte auto osobowe nie starsze niż 13 lat. Jeśli chodzi o samochody ciężarowe to kredyt pod zastaw można uzyskać jeśli pojazd nie jest starszy niż 10 lat. Wyceną samochodu ciężarowego zajmuje się rzeczoznawca bankowy. Jeśli potrzebujemy kredyt nie większy niż 100 tys zł to możemy liczyć na uzyskanie pożyczki w wysokości do 100% wartości zastawianego pojazdu.

Polecamy refinansowanie kosztów zakupu (kredyt pod zastaw) auta w:

Refinansowanie Getin Bank
Refinansowanie Santander Bank
Kredyt pod zastaw rejestracyjny

Najlepsza pożyczka pod zastaw wiąże się z odpowiednią adnotacją w dowodzie rejestracyjnym i nie blokuje używania samochodu. Nazywa się to przewłaszczenie i można tego dokonać w wydziale komunikacji. Możemy nim dalej jeździć jednak nie można takiego auta sprzedać ani ustanowić przedmiotem innego zastawu. Przy kredycie na kwotę powyżej 20 tys. zł bank wymaga, aby samochód miał wykupioną polisę Auto Casco. Możliwy jest kredyt pod zastaw samochodu zarówno dla firm jak i osób prywatnych. Kredyt pod zastaw samochodu

Jeśli ktoś potrzebuje większej kwoty niż ta możliwa do uzyskania gdy zabezpieczeniem jest samochód, wtedy możemy zaproponować pożyczki pod zastaw nieruchomości. W takich przypadkach także nie sprawdzane są bazy takie jak BIK, KRD, ERIF. Nie są wymagane zaświadczenia o dochodach. Oferta dostępna jest na naszych stronach.

14 komentarzy do “Kredyt pod zastaw samochodu”

 1. Szukam kredytu pod zastaw ciągnika siodłowego Skania. Mam ciężarówkę rocznik 2005 i potrzebuję pożyczyć 50 tys. zł. Proszę o pomoc lub gotową ofertę gdzie znajdę najlepszą pożyczkę pod zastaw samochodu ciężarowego.

  Odpowiedz
 2. Gdzie znaleźć kredyt pod zastaw samochodu ciężarowego volvo rocznik 2005? Potrzebuję pożyczyć 40 tys. zł pod zastaw mojej ciężarówki na okres 3 lat. Jeśli jesteście w stanie pomóc to czekam na kontakt. Mile widziana jakaś pożyczka z banku bez prowizji. Jestem z Poznania, prowadzę własność działalność tak więc w grę wchodzi pożyczka na zasadzie przewłaszczenia.

  Odpowiedz
 3. Potrzebuję pożyczyć pod zastaw samochodu 15 tys zł. Mam Opla Astrę rocznik 2009 o przybliżonej wartości 28 tys. zł. Mam umowę o pracę na 3500 zł netto, ale z tego co wiem to kredyty pod zastaw używanych samochodów charakteryzują się uproszczoną procedurą i nie potrzeba żadnych zaświadczeń o zarobkach i dochodach. Mieszkam w Gdańsku i czekam na kontakt.

  Odpowiedz
 4. Gdzie dostanę kredyt pod zastaw samochodu dostawczego na firmę. Firma znajduje się we Wrocławiu i ma w posiadaniu kilka samochodów dostawczych. Czy istnieją w ogóle szybkie pożyczki pod zastaw samochodów dostawczych dla firm?

  Odpowiedz
 5. mam dziesięcioletnią scanię i szukam najlepszy kredyt bankowy pod zastaw używanych ciągników siodłowych. scania jest z rocznika 2001 i jest mi potrzebne ok 40 tys. pln. wiem, że w banku można dostać kredyt pod zastaw ciężarówek i szukam gdzie znajde najszybciej w Szczecinie.

  Odpowiedz
 6. Moglibyście zamieścić więcej szczegółów. Jakie jest oprocentowanie ? Jakie są koszty ? Interesuje mnie kredyt pod zastaw samochodu, ale na normalnych warunkach.
  Czy przy wyższych wartościach można się targować ?

  Miał ktoś już do czynienia z tym Banknetem ?

  Odpowiedz
 7. potrzebuję pożyczyć gotówkę pod samochód mercedes c klasa wiek 10 lat. musze pilnie zdobyć minimum 15 tys. zł i dlatego chcę spytać czy jest dla mnie możliwy kredyt pod samochód

  Odpowiedz
 8. jestem w kropce i pilnie potrzebuję pożyczyć pieniądze pod zastaw mojego auta. jeśli możecie pomóc i macie w swojej ofercie takie coś jak szybka gotówka pod auto to naprawdę czekam na kontakt od was

  Odpowiedz
 9. mam nóż na gardle i bardzo pilnie muszę pożyczyć pieniądze na spłatę kilku zaległości. mam własny samochód i szukam gdzie dostanę najwięcej pieniędzy pod zastaw samochodu

  Odpowiedz
 10. Przy takich kredytach warto dokładnie zapoznać się z umową, zwłaszcza jeśli mamy do czynienia z parabankiem. W niektórych przypadkach może się okazać, że zostaniemy bez samochodu i z długiem, którego wysokość znacznie przekracza kwotę pożyczki i wartość utraconego auta.

  Odpowiedz
 11. Z doświadczenia mogę powiedzieć, że pożyczka pod zastaw w banku, to całkiem bezpieczna transakcja.
  Samochodu nigdzie się nie zostawia – cały czas jest do dyspozycji właściciela.

  Odpowiedz
 12. Napisaliście na stronie, że macie w ofercie także pożyczki pod zastaw nieruchomości jednak nie podaliście szczegółów. potrzebuję pilnie pożyczyć 50000 zł pod zastaw mieszkania. Nie mam zdolności kredytowej i dlatego szukam rozwiązań pozabankowych. Nie jestem zadłużona, nie jestem ani w BIK ani w KRD. Bardzo proszę o kontakt i podanie więcej szczegółów. Ważne dla mnie są też koszta – oprocentowanie i prowizje.

  Odpowiedz
 13. Ile można dostać konkretnie pożyczki pod zastaw samochodu ? Czy będzie to chociaż 50% jego wartości rynkowej ? Jaki najstarszy samochód możecie przyjąć pod zastaw ? Czy mogę dalej jeździć takim zastawionym samochodem, czy muszę go odstawić gdzieś na parking ?

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

*