Kredyt na samochód używany

Nie jest nic odkrywczego w stwierdzeniu, iż Polacy najczęściej kupują samochody używane i to za pieniądze pożyczone od banków. Owszem jest wiele banków kredytujących zakup używanych aut.

Złóż WNIOSEK o kredyt na zakup samochodu używanego

Jednak gro z tych instytucji warunkuje taki zakup maksymalnym wiekiem zakupionego pojazdu. Deutsche Bank oferuje kredyt samochodowy bez jakichkolwiek ograniczeń dotyczących maksymalnego wieku auta.

Dużym udogodnieniem jest również szybka procedura przyznawania finansowego wsparcia i kredytowanie do 100 procent wartości samochodu. W ramach kredytu samochodowego, Deutsche Bank proponuje Pakiet Assistance, pomoc prawną i darmową inspekcję auta.

Główne cechy Kredytu Motoryzacyjnego:

– kredytowanie bez zaświadczeń o dochodach
– pieniądze można otrzymać przed dokonaniem zakupu wymarzonego samochodu
– Pakiet Assistance
– pomoc prawna
– kredyt do 150 tysięcy złotych
– kredytowanie do 100 procent wartości samochodu
– RRSO ok. 13,05 procent

2 komentarze do “Kredyt na samochód używany”

  1. Powiem tak; oprocentowanie jest dość wysokie. Zapewne jest to cena za brak ograniczeń w kwestii wieku kupowanego samochodu. Co więcej gotówe otrzymamy jeszcze przed kupnem autka

    Odpowiedz
  2. Wolałabym mniejsze odsetki w zamian za to, żeby było ograniczenie dla wieku samochodu. Po co zachęcać ludzi na kupno starych rupieci jeśli mogliby kupić nowsze i lepsze auta przy niższych odsetkach?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

*

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress