Jak bezpiecznie brać kredyt na budowę domu w ING Bank Śląski

W ostatnim czasie wzrosło zainteresowanie kredytami mieszkaniowymi wśród polskiego społeczeństwa. Jest to wynik utrzymujących się na niskim poziomie cen mieszkań zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym w porównaniu do boomu mieszkaniowego w 2008 roku.

Duże zainteresowanie kredytami hipotecznymi to także wynik wygasania Programu Rządowego „Rodzina na Swoim”. Zatem rosnące ceny metra kwadratowego nieruchomości mieszkalnych oraz brak preferencyjnych kredytów hipotecznych na rynku może spowodować zwrot społeczeństwa w kierunku kredytów budowlanych.

Wyślij WNIOSEK o kredyt na budowę własnego domu

Podczas ubiegania się o kredyt budowlany, banki wymagają od potencjalnych klientów przedstawienia w chwili składania wniosku pełnej dokumentacji budowlanej np. kosztorys prac budowlanych i harmonogram wykonywania tego przedsięwzięcia. Kredyt na budowę domu można uzyskać w każdym banku działającym w naszym kraju. Ciekawą i tanią ofertę takiego kredytu posiada ING Bank Śląski.


Szczegóły oferty kredyty budowlanego w ING Banku Śląskim:

– kredytowanie w polskich złotych
– minimalna wartość kredytu to 40 tysięcy złotych
– kredytowanie do 90 procent wartości nieruchomości
– maksymalny okres kredytowania to 40 lat
– brak prowizji za udzielenie
– możliwość wcześniejszej spłaty zobowiązania bez dodatkowych opłat
– maksymalny okres kredytowania wynosi 40 lat
– w standardowej ofercie RRSO ok. 7,68 procent

1 komentarz do “Jak bezpiecznie brać kredyt na budowę domu w ING Bank Śląski”

  1. Chciałabym zacząć budowę domu na działce którą mam pod Kościanem, ale nie wiem od czego zacząć, jakie dokumenty przygotować, jakie formalności mnie czekają i jak długo będę czekała na decyzję. Przerasta mnie to wszystko…

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

*

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress